David Beckham pokazał kolejny tatuaż poświęcony swojej ukochanej żonie, Victorii Beckham. 48-letni piłkarz, którego ciało zdobi już wiele tatuaży, tym razem dodał następny wzór nawiązujący do ksywki, którą nosiła słynna członkini girlsbandu.

David Beckham zrobił sobie tatuaż z napisem „Posh”

David Beckham wytatuował sobie słowo „Posh” na swojej dłoni w hołdzie dla Spice Girls – zespołu, w którym występowała Victoria Beckham,

Zrobiłem sobie właśnie tatuaż z napisem ‚Posh’… Wszystkie tatuaże, które mam, są związane z rodziną – powiedziała 48-letnia legenda piłki nożnej w rozmowie z „The Sun” w piątek.

David Beckham stał 12 godzin w kolejce, by oddać cześć królowej Elżbiecie II (VIDEO)

Podobny tatuaż z tym napisem nosi także syn Victorii, Cruz. Nastolatek zaprezentował go na swoim Instagramie na początku września.

Victoria Beckham z córką uciekła z restauracji. Wszystko przez bójkę!

Victoria Beckham miała kiedyś tatuaż na cześć swojego męża, ale usunęła go, wywołując tym ogromne spekulacje o rozwodzie.

 Media zaczęły spekulować, czy opuszczam męża? Nie. Po prostu trochę mi się znudził ten tatuaż. To proste- powiedziała w programie „Today Show”.

Victoria Beckham wystroiła 11-letnią córkę w sukienkę swojego projektu: „To moja muza numer jeden”

David i Cruz nie są jedynymi Beckhamami, którzy mają tatuaże; Brooklyn, podobnie jak jego tata upodobał sobie działki na część ukochanej. Ponad 70 z jego 100 tatuaży jest poświęconych tylko i wyłącznie swojej żonie, Nicole Peltz. I chociaż nie ma jeszcze tatuażu „Posh” (na razie), aspirujący kucharz ma słowo „mama” w ogromnym sercu wytatuowane na swoim bicepsie.