David Hasselhoff świętował właśnie swoje 70. (!!!) urodziny. Aktor spędził ten dzień w wielkim stylu w popularnej restauracji w Calabassas w Kalifornii, w gronie przyjaciół i między innymi kolegów z planu „Słonecznego Patrolu”.

David Hasselhoff z młodszą o 30 lat partnerką [FOTO]

Kultowy aktor wciąż wygląda młodzieńczo jak na kogoś wkraczającego w 8. dekadę życia, podobnie jak jego kumple, wśród których byli Kelly Packard, David Chokachi, Jeremy Jackson i Parker Stevenson, czyli gwiazdy hitu z końca lat 80. XX wieku…

David Hasselhoff skończył 70 lat!

Hasselhoff wyglądał niemal tak jak kiedyś w „Baywatch”, w którym grał od 1989 do 2000 roku. 47-letnia Kelly Packard, która grała April Giminski w „Słonecznym Patrolu”, była jedną z osób, które wpadły, by uczcić swojego starego przyjaciela, „Wszystkiego najlepszego dla mężczyzny, mitu, legendy!” napisała napisała w social mediach.

120 sportowych aut i David Hasselhoff w Polsce

W social mediach pojawiły się zdjęcia gwiazd „Słonecznego Patrolu” składających życzenia Hasselhoffowi. Wśród nich David Chokachi, grający Cody’ego Madisona w serialu. 54-letni aktor napisał, „Cieszę się, że mogę świętować urodziny tego wspaniałego człowieka, o tak dobrym sercu”.

Fot. Forum

Fot. Forum

Fot. Forum