Daniel Craig (54 l.) na premierę swojego nowego filmu „Glass Onion: A Knives Out Mystery” zaprosił bardzo szczególnego gościa. Na czerwonym dywanie podczas londyńskiej gali Closing Night podczas 66. Festiwalu Filmowego BFI w Royal Festival Hall, towarzyszyła mu jego córka, aktorka Ella Loudon (30 l.).

Daniel Craig ponownie zagra Jamesa Bonda?

Aktor dumnie pozował w granatowym smokingu z muchą, podczas gdy jego córka górowała nad nim CENTYMETRAMI w czarnej kreacji do ziemi.

Oprócz Elli Loudon, którą ma z byłą żoną Fioną Loudon, Daniel Craig jest także ojcem 4-letniej córki z żoną Rachel Weisz. Za to Weisz ma 15-letniego syna Henry’ego, którego dzieli z reżyserem jest Darrenem Aronofskym.

Daniel Criag pozuje z dorosłą córką

Chociaż Weisz i Craig bardzo pilnują prywatności, w szczególności swojej córki, wg. Rachel Weisz mała jest bardzo podobna do taty, „Ona jest bardzo do niego podobna. Naprawdę„.

Daniel Craig nie mógł powstrzymać się od śmiechu w tej scenie [wideo]

W najnowszym filmie „Glass Onion: A Knives Out Mystery” – kontynuacji „Knives Out” z 2019 roku postać grana przez Craiga – Benoit Blanc mieszka z mężczyzną. Podczas konferencji w Londynie ujawniono, że Daniel Craig zagra geja, nie wiadomo jednak kto wcieli się rolę jego partnera.

Daniel Craig Fot. MARIO ANZUONI / Reuters / Forum

Fot. Forum