Harrison Ford (80 l.) i Calista Flockhart (58 l.) mają się doskonale i tworzą jedną z najbardziej udanych par Hollywood. Paparazzi sfotografowali aktorów z psami, gdy ci wsiadali do prywatnego samolotu, który pilotował sam Harrison Ford.  W końcu oprócz tego, że jest gwiazdą filmową, jest także zapalonym pilotem.

Tak wygląda 80-letni Harrison Ford z bliska!

Legendzie filmu towarzyszyła jego 3. żona Calista Flockhart i włochate pupile, które nie były chętne, by grzecznie wsiąść do samolotu. Mimo sędziwego (?) wieku, Harrison Ford wydaje się w świetnej formie. W końcu właśnie zaczął kampanię marketingową do swojego 5. filmu, w którym wciela się w archeologa Indianę Jonesa.

Harrison Ford znów jako Indiana Jones

Chociaż akcja 3 oryginalnych filmów o Indianie Jonesie miała miejsce w latach 30. Słynny Indie jest teraz starszym mężczyzną pod koniec lat 60. z dorosłą wnuczką, graną przez 37-letnią Phoebe Waller-Bridge. Natomiast Mads Mikkelsen, dołączył do obsady w roli byłego nazisty, który teraz pomaga NASA w wyścigu kosmicznym przeciwko Związkowi Radzieckiemu. Zaciekawieni?

Rzeczy, których nie wiecie o Harrisonie Fordzie

Harrison Ford w jednym z wywiadów powiedział, że został cyfrowo odmłodzony na potrzeby początkowej sekwencji, „To trochę straszne. Chyba nawet nie chcę wiedzieć, jak to działa, ale działa.

Harrison Ford Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Harrison Ford Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Harrison Ford Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Harrison Ford Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum