Will Smith (54 l.) zrobił kolejny krok na swojej drodze do powrotu do Hollywood. Widać, że miał się całkiem dobrze, kiedy wpadł na trening Los Angeles Lakers. Gwiazdor miał też okazję być mówcą podczas „Genius Talks” organizowanego przez zespół koszykarski. Wcześniej w projekcie brał udział m.in. Dwayne „The Rock” Johnson czy Jay-Z.

Will Smith znów się ośmieszył, „stary jesteś skończony”

Ponadto Will Smith aktualnie pracuje nad swoim PR’em w związku z premierą jego dramatu z czasów wojny secesyjnej „Emancypacja”. To kolejna próba Smitha, aby ożywić swoją nadszarpniętą karierę w następstwie szokującego zachowania.

Will Smith pracuje nad swoim PR’em

Jednak nie tylko wizyta u Los Angeles Lakers to jego jedynie działanie. Aktor zorganizował również bardzo prywatny i ekskluzywny pokaz filmu dla grupy przyjaciół i gwiazd, w tym Rihanny, A$AP Rocky’eg, Tylera Perry’ego i… Dave’a Chappelle’a.

Komik Dave Chappelle zaatakowany na scenie, „To wina Willa Smitha”

Najnowszy film Willa Smitha to thriller historyczny wyreżyserowany przez Antoine’a Fuquę, w którym Smith wciela się w zniewolonego mężczyznę o imieniu Peter, który ucieka z plantacji w Luizjanie i stawia czoła przeciwnościom i łowcom niewolników, aby przedostać się na północ, na terytorium Unii, gdzie chce przyłączyć się do walki z Konfederacją.

Czy Will Smith tym nowym obrazem wzbudzi na nowo sympatię i zaufanie fanów, a także branży?