Prawie półtora roku po rozstaniu z Ashtonem Kutcherem Demi Moore złożyła swój pozew o rozwód. Była to jej reakcja na działanie męża, który papiery rozwodowe złożył w sądzie już w grudniu.

Informator powiedział dziennikowi New York Post, że Demi jest już zmęczona podejmowaniem prób polubownego i dyskretnego rozwiązania sprawy. Wytoczyła więc działa i ruszyła do sądu.

Ashton po ślubie zarobił ogromne pieniądze – znacznie więcej niż Demi – ale na przekór temu, że jego kariera nabrała rozpędu przez Demi, wierzy, że nie jest jej nic winien – powiedział informator NYP.

Demi Moore miała nadzieję na podpisanie cichego porozumienia. Niestety negocjacje utknęły w martwym punkcie, ponieważ Ashton nie zamierza nagiąć się w jej stronę.

Ashton był bardzo trudnym partnerem w rozmowach. Można nawet powiedzieć – wrogim – stwierdził informator dziennika.

Wszystko wskazuje na to, że nie obejdzie się bez publicznego prania brudów na sali sądowej. Tym bardziej, że oboje wynajęli doskonałych prawników.

Ashtona Kutchera reprezentuje Laura Wasser, znana w Hollywood z prowadzenia spraw celebrytów. Demi Moore ma po swojej stronie nowojorskiego prawnika Williama Beslowa, który ostatnio pomógł wywalczyć Lindzie Evangeliscie doskonałe alimenty.

Demi Moore i Ashton Kutcher będą walczyć w sądzie