Denis Warmuła ma głos jak Michał Wiśniewski! (VIDEO)
Denis Warmuła, który swoim występem w Must Be The Music powalił jury na kolana i Michała Wiśniewskiego sporo łączy, i nie chodzi o czerwone włosy. Panowie zaczynali swoje kariery od prowadzenia imprez karaoke i… mają niemal identyczne głosy! Czy Denis ma szansę na karierę porównywalną do tej, którą ma na swoim koncie lider Ich troje?
Co jeszcze zapamiętamy z wczorajszego odcinka talent show? Elżbieta Zapendowska i Kora postanowiły wymyślić tekst do piosenki disco polo.
Całe disco polo takie jest. Nie ma szmalu, nie ma balu, majteczki w kropeczki – zaczęła Kora.
Oglądaliście wczoraj MBTM? Czyj występ podobał się Wam najbardziej?

Glos jak Wisniewski to raczej nie jest komplement :).
[b]gość, 21-09-15, 23:48 napisał(a):[/b]KORA TY KURWO PIES ZDECHNIE OD TEGO CHALASU.Kultury człowieku. Wszystko wszystkim, ale z tym epitetem to przegiąłeś grubo.
KORA TY KURWO PIES ZDECHNIE OD TEGO CHALASU.
[b]gość, 21-09-15, 14:54 napisał(a):[/b]dziwie sie że nie przeszedł głos naprawdę identyczny z wiśniewskim, a przeszły jakieś babki śpiewające “Bałkanicę”.Po pierwsze on tak samo jak Wiśniewski nie ma głosu tylko się drze na siłę a po drugie po co nam taka marna kopia liczą się indywidualności.
Przeczytalam Penis…to chyba najgorsze imie dla faceta.
[b]gość, 21-09-15, 14:54 napisał(a):[/b]dziwie sie że nie przeszedł głos naprawdę identyczny z wiśniewskim, a przeszły jakieś babki śpiewające “Bałkanicę”. Po 1 pytanie, czy miec głos jak Wiśniewski to komplement.Po 2 rzecz nie w tym, zeby byc czyjąś wierną kopią, ale niepowtarzalnym oryginałem
[b]gość, 21-09-15, 14:54 napisał(a):[/b]dziwie sie że nie przeszedł głos naprawdę identyczny z wiśniewskim, a przeszły jakieś babki śpiewające “Bałkanicę”.No te babki to tragedia
dziwie sie że nie przeszedł głos naprawdę identyczny z wiśniewskim, a przeszły jakieś babki śpiewające “Bałkanicę”.
[b]gość, 21-09-15, 14:54 napisał(a):[/b]dziwie sie że nie przeszedł głos naprawdę identyczny z wiśniewskim, a przeszły jakieś babki śpiewające “Bałkanicę”.Bo tu nie chodzi o to żeby być czyjąś kopia tylko pokazać że umiesz coś, a nie toczka w toczke tak samo jak toś inny