Diana, księżna Walii miała podobno plan przenieść się do Kalifornii ze swoimi synami, księciem Williamem i księciem Harrym, i kontynuować karierę w Hollywood.

„Przed nią pojawiło się wiele poważnych projektów, w które chciała się zaangażować. Jedną z głównych możliwości, jakie rozważała było rozpoczęcie tworzenia filmów dokumentalnych. Planowała spędzić dużo czasu w Hollywood. Chodziło o to, że Diana naprawdę zaczęła odkrywać swoją twórczą moc”, powiedział były trener głosu Diany i wieloletni przyjaciel, Stewart Pearce.

Historia „złej” macochy księżnej Diany. Lady Di zepchnęła ją ze schodów

„Wszystko, co zrobiła, było podpisane jej nazwiskiem, czyli gwarantem doskonałości, co oznacza, że ​​konsultowała się z odpowiednimi ludźmi. Wszyscy chcieli z nią pracować, a ona chciała pracować z najlepszymi. Bycie księżną Walii pozwoliłoby jej na tworzenie wspaniałych rzeczy na najwyższym poziomie. Nie ma co do tego wątpliwości” dodał.

Mimo, że Diana kochała taniec to nigdy nie chciała być w świetle fleszy. Pogłoski o jej rzekomych planach kariery aktorskiej w Hollywood to ponoć stek bzdur. Księżna Diana chciała pomagać ludziom i łączyć swoją pasję ze sztuką filmową.

Ostatni telefon księżnej Diany? Okazało się, że był do niego

Diana poślubiła księcia Karola w 1981 roku. William przyszedł na świat w 1982 roku, a Harry w 1984 roku. Para rozwiodła się w 1996 roku, a Charles poślubił Camillę Parker Bowles w 2005 roku. Po rozwodzie Diana zaczęła spotykać się z egipskim producentem filmowym i synem multimiliardera Dodim Fayedem. Para zginęła tragicznie w wypadku samochodowym w Paryżu, gdy Diana miała zaledwie 36 lat.