Dita Von Teese w Polsce (FOTO)
Tak, nagłówek Was nie zmylił. Dita Von Teese naprawdę odwiedziła nasz kraj. Esencja stylu pojawiła się na konferencji z okazji 15 lat Playboya.
Chociaż pojawiła się w szarej sukni, wyglądała stylowo. To taka kobieta, która nie potrzebuje różu, krótkich spódniczek i kiczu, by zabłysnąć. Nic, tylko podziwiać.


Skromnie i z klasą.;)
fantastyczna kobieta!
she is so beautiful 😀
ślicznie tylko te buty m się ne widzą
Dita jest boska!!!!! najcudowniejsza.milena
gość, 17-12-07, 03:17 napisał(a):jest paskudna
kocham tą jej bladość
Dita jest divine! tu oczywiscie w “kozaczkach” od jeszcze jednego jej wielbiciela Cristiana Laboutin’aDama.
na pewno jest STYLOWA . Ale ładna ? raczej podziękuje
piękna.. i cudownie blada..
Mój wujek tam był … kurde zazdroszczę , ja jestem za młoda żeby tam być ;<
to prawda.ona nie potrzebuje kiczu zeby zablysnac.ma bardzo dobry gust
Za blada chyba
……yyyy soryyy ,,,,,,,,ale co w niej jest pięknego i fajnego 😛
……aaa ona nie grała w Adamsach
meller w siódmym niebie 😀
jest biala bo sie napatrzyla na swojego eks. marylina mansona:))
za to potrzebuje wampirzego makijażu 🙂
fu okropnie…a kiedyś wydawała mi się pięknością
To podkład i puder. Nie jest taka blada. W rzeczywistości jest ciepło-blada.
Super ma styl:) W tej sukience może nie wygląda rewelacyjnie, ale i tak przyciąga spojrzenia.
Ma strasznie ostre rysy.
ale ma szpon!
sliczne buty!
Wygląda jak żywa pin-up girl!Dita jest cudowna!!!! :D:D:D
Ma dziwną urodę, jak jakaś japońska cesarzowa, ale podoba mi się.
Ona ma taką porcelanową cerę, czy to podkład i puder?
Jest boska! Uwielbiam ją!
meller, czy jak mu tamma fajne buty :]
ale z niej brzydka, blada Dupa
ona jest nawet ciekawa ale dlaczego az taka trupi blada??!!
piękna jest
ogladałam wywiad z niaw dzien dobry tvn (babka na prawde ma cos do powiedzenia i gasiła dziennikarzy, którzy z nia rozmawiali)
wygląda jak polka 😀
Mi tam się ona nie podoba jakoś szczególnie,ale trzeba powiedzieć,że jest bardzo charakterystyczna i nie do podrobienia 😉 A czy taka piękna?Są gusta i guściki…
kurcze prawie jak zdjęcia z hoolyłuduu
Koza, 17-12-07, 19:24 napisał(a):Mogłaby se na solarkę skoczyć :Dwejdz sobie na newsa o Dodzie i podziwiaj solar blond pięknościta kobieta ma klase i dzieki bogu trzyma sie od solary z daleka
za dużo ma tej biały twarzy ochydnie to wygląda ..
Koza, 17-12-07, 19:24 napisał(a):Mogłaby se na solarkę skoczyć :DJak juz było powiedziane Dita nie jest plastikową lalą więc i nie lata na solarium. Wręcz przeciwnie… stawia na arystokratyczną biel skóry.
Mogłaby se na solarkę skoczyć 😀
sliczna;d ale bieluutka
A wlasnie, ze bylo bylo:)Jakbyscie zagladali na jej strone to byscie wiedzieli:):)Dita jest wspaniala:)
cos mi tu nie pasuje… a ona wcale mi sie nie podoba. a ten facet po prawej… cos z nim nie tak
lubie ją za jej styl .. nie jest plastikową lalą dla ktorej liczy sie głupota i imprezy ..a ten styl cudo .. a i nie odwiedza często solarium ..i to ją wyróżnia ..Pięęknie normalnie
ma dobry makijaż, bo jesli ładna cera to wszystko inaczej wyglada. ale ładna ona nie jest, charakterystyczna, ale nie ładna
Ależ ona bladziutka…
jaka śliczna i ten jej styl….. mmm… po prostu mój ideał
A ja ją strasznie lubię. Podoba mi sie jej styl, makijaz, cera, taniec. Jest bardzo charakterystyczna i jedyna w swoim rodzaju.
Uwielbiam ją,ale mogliście wcześniej powiedziec o jej przyjeździe ;]
ciut za blado jak dla mnie