Met Gala nie zawsze była dostępna dla Kardashianek – Kim pojawiła się na niej pierwszy raz w 2013 roku jako osoba towarzysząca Kanye Westa, kiedy była w ciąży z North. Rok później zaproszono już Kendall, robiącą karierę w modelingu, a Kim dostała osobne zaproszenie po tym jak pojawiła się na okładce „Vogue’a”. W późniejszych latach na czerwonym dywanie pozowała Kylie i Kris Jenner. Dlaczego nigdy nie zaproszono Khloe?

Wiemy, dlaczego Khloe Kardashian nie została zaproszona na Met Galę

Khloe Kardashian nie ma wstępu na Met Galę

Khloe Kardashian i jej siostra Kourtney nigdy nie były obecne na modowych Oscarach. Fani Khloe jednak nie ukrywają oburzenia, że celebrytka nie ma wstępu na galę.

Dzień przed tegorocznym wydarzeniem, opublikowała wpis na Instastories, co wielu z nich powiązało z brakiem zaproszenia.

Dzień dobry. Dziś pozostajemy nawodnieni, medytujemy, ignorujemy ludzi, którzy sprawiają, że jesteśmy smutni i przekazujemy nasze uczucia.

Czy dla Khloe jest bolesne to, gdy jej siostry szykują się na jedną z najważniejszych imprez, a ona zostaje w domu? Ponoć Anna Wintour uznaje ją za trzecioligową celebrytkę, „niegodną” takiego eventu.

Zawsze jednak kibicuje siostrom. W tym roku również na Instagramie pokazała ich niesamowite kreacje.

Tylko nie to! Khloe Kardashian OBEJMUJE Tristana Thompsona (ZDJĘCIA)

Może kiedyś sama się pojawi?

Khloe Kardashian wystrojona w swoje urodziny.

Khloe Kardashian wystrojona w swoje urodziny. Fot.Instagram/khloekardashian.

Khloe Kardashian w wersji glamour - do beżowego, połyskującego garnituru celebrytka dobrała ulubioną różową torebkę Birkin

Khloe Kardashian w wersji glamour – do beżowego, połyskującego garnituru celebrytka dobrała ulubioną różową torebkę Birkin, fot. RAAK/JACK / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Kendall Jenner na Met Gali fot. Reuters / Forum

Kim Kardashian na Met Gali

Kim Kardashian, Kanye West/fot. Instagram/kimkardashian

 Travis Scott, Kylie Jenner fot. Forum/Reuters