Kourtney Kardashian i Travis Barker pobrali się przeszło dwa miesiące temu. Okazuje się jednak, że noce wciąż spędzają oddzielnie, para wciąż nie mieszka razem! Okazuje się, że powodem są dzieci.

Travis Barker i Kourtney Kardashian nie mieszkają razem

Podczas występu w podkaście „Not skinny, but not fat” Kourtney wyjaśniła, że nadal pracują nad połączeniem swoich rodzin.

10-letnia córka Kourtney Kardashian i jej makijażowy tutorial. Internet grzmi

„Myślę, że jesteśmy w miejscu, w którym zastanawiamy się, jak połączyć nasze gospodarstwa domowe i nasze dzieci” – powiedziała Kourtney.

Kourtney i Travis zdają się robić to dość powoli. Jak widać w mediach społecznościowych para stara się spędzać jak najwięcej czasu ze wszystkimi dziećmi. W każdą niedzielę jedzą wspólny obiad, gdzie są obecne wszystkie dzieci z poprzednich związków pary.

„Układamy te sprawy na właściwe miejsce. W każdą niedzielę robimy rodzinny obiad ze wszystkimi dziećmi w jego domu”. – powiedziała. „Chcemy, aby nasze dzieci również czuły się naprawdę komfortowo (…)” – dodała.

Jak więc wygląda przeciętny dzień nowożeńców?

Kourtney Kardashian: „Lekarz kazał mi pić nasienie Travisa 4 razy w tygodniu”

„Wstaję o 6 rano i podwożę dzieci. A potem idę prosto do jego domu i piję matchę – on ma ją dla mnie przygotowaną” – powiedziała. „A potem pijemy razem marchę i rozmawiamy, spędzamy czas i ćwiczymy razem, a potem zaczynamy nasz dzień”.

Para twierdzi, że wciąż poszukuje wspólnego, wymarzonego domu. Wiadomo, że ma mieć oddzielną sypialnię dla każdego z dzieci, a jest ich łącznie pięcioro.

 

PORTOFINO, ITALY – Newlyweds Kourtney Kardashian and Travis Barker are spotted out and about the day after their wedding in Portofino. Credit line: Cobra Team / BACKGRID / Backgrid UK / Forum

PORTOFINO, ITALY , Credit line: Cobra Team / BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Kourtney Kardashian i Travis Barker całują się na łódce fot. Backgrid UK / Forum