W czwartek 16 lutego stacja TVP zaprezentowała wiosenną ofertę programową, a na ściance zapozował tłum gwiazd. Pojawili się m.in Magdalena Ogórek, Anna Popek, Viki Gabor, Małgorzata Tomaszewska czy Sandra Kubicka, która niedawno dołączyła do ekipy i poprowadzi nowe reality-show. Przybyli na miejsce dziennikarze i fotoreporterzy wyczekiwali jednak najbardziej „Kurzopków”, jednak czekało ich rozczarowanie. Maciej Kurzajewski pojawił się na imprezie sam, a u jego boku zabrakło Katarzyny Cichopek. Wszyscy zachodzili w głowę co było powodem nieobecności aktorki.

Ulubieńcy TVP na wiosennej ramówce: Maciej Kurzajewski, Małgorzata Tomaszewska, Anna Popek, Magdalena Ogórek, Viki Gabor, Sandra Kubicka…

Katarzyna Cichopek i Ida Nowakowska nie pojawiły się na wiosennej ramówce TVP

Jak udało się dowiedzieć portalowi Plejada, nie tylko Kasia Cichopek była nieobecna na ramówce TVP – zabrakło również Idy Nowakowskiej. Okazuje się, że obydwie panie nie mogły uczestniczyć w konferencji, ponieważ w czwartkowe popołudnie pracowały na planie programu „You Can Dance – nowa generacja”, w którym zasiadają za stołem jurorskim.

Na szczęście więc powód nieobecności Katarzyny Cichopek okazał się być czysto zawodowy. Uff! Już obawialiśmy się jakiegoś kryzysu!

Premiera spektaklu „O mało co…”. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski brylują na ściance

Maciej Kurzajewski publicznie wyznał miłość Kasi Cichopek. Polały się łzy

scena z: Maciej Kurzajewski, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, SK: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w „Pytaniu na śniadanie”, , fot. AKPA

scena z: Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA