Dlaczego Marcelina Zawadzka jest ciągle singielką?
Marcelina Zawadzka (27 l.) to bez wątpienia jedna z najpiękniejszych celebrytek w Polsce. Niestety modelka choć odnosi sukcesy w życiu zawodowym, to nie ma szczęścia w miłości.
Zobacz też: Dlaczego Marcelina Zawadzka nie nosi pierścionków?
Jak sama stwierdziła w wywiadzie dla tabloidu Fakt:
To z tego względu, że miałam trochę niemiłych przejść wcześniej i z tego powodu się chronię. Chodzę czasami na jakieś randki. Ale się nie spinam i nie mam parcia, jak Bridget Jones, by kogoś mieć.
I dalej
Mam nadzieję, że jeszcze zdążę znaleźć taką osobę, która mnie pokocha za to jaka jestem i nie będzie mnie zmieniać. Musi mieć swoją pasję. Może to być nawet szydełkowanie czy układanie z klocków lego, ale niech ma odskocznię od pracy.
Oraz:
Chętnie się tym zarażę. Na wzrost czy kolor włosów nie zwracam uwagi. Jestem wysoka i jak założę szpilki to może stwarzam sytuację dystansu i ktoś by pomyślał, że szanse mają u mnie tylko wysocy mężczyźni. A to nieprawda. Lubię mniejszych facetów, więc nie ma reguły.
Widać zatem, że modelka pragnie przede wszystkim osoby naturalnej, dzięki której poczuje się kochaną i potrzebną kobietą.
Zobacz też: MARCELINA ZAWADZKA POCHWALIŁA SIĘ DŁUGIMI NOGAMI W DZIANINOWEJ SUKIENCE
Czy jest wśród Was Pan, który zechciałby starać się o Marcelinę?



tak ja jestem w stanie jej to wszystko zapewnić
trochę męska na twarzy
Dlaczego? Bo ciągle o tym jęczy i pewnie faceci biora nogi za pas. Podjarała sie Maserakiem a tu figa. Rozalia Mancewicz jest o wiele lepsza.
O Marcel, dawno go nie było. Jak zwykle jedzie na jakichś swoich prywatnych wynurzeniach.
Marcelka przyjedź do mnie
Ja lubię takie zwaliste. Jestem wysoki i pasi mi taka kobieta. Stopa mi nie przeszkadza.
[b]gość, 07-11-16, 18:59 napisał(a):[/b]Marcelina jest piekna !!!te co pisza takie obelgi,jej po prostu zazdroszcza :)a “te” co piszą peany to chyba jedna i ta sama, chora na umyśle osoba
Marcelina jest piekna !!!te co pisza takie obelgi,jej po prostu zazdroszcza 🙂
Ładna i sympatyczna kobieta. Życzę jej jak najlepiej. Fajny ma stosunek do zwierząt i widać że woda sodowa nie uderzyła jej do głowy. Takie osoby są warte szacunku.
Naprawdę piękna, rasowa kobieta.
A ojciec dziecka co? juz poszedl w odstawke? za biedny sie okazal?
Twarz ładna ale ciało przerośnięte i zwaliste. Nikt nie chce takiej kobyły. Facet chce mieć przy boku drobną kobietę, a nie krowę jego wzrostu lub wyższą od niego ze stopami 43. To wiadomo nie od dziś. Geje jej też nie chcą bo ma cycki i koło się zamyka.
[b]gość, 07-11-16, 01:02 napisał(a):[/b]Twarz ładna ale ciało przerośnięte i zwaliste. Nikt nie chce takiej kobyły. Facet chce mieć przy boku drobną kobietę, a nie krowę jego wzrostu lub wyższą od niego ze stopami 43. To wiadomo nie od dziś. Geje jej też nie chcą bo ma cycki i koło się zamyka.Jprdl ładnie ty jesteś zakompleksiona i zazdrosna.
[b]gość, 06-11-16, 19:52 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-11-16, 17:26 napisał(a):[/b]Hahaha jasne a lata po wszystkich imprezach motokrosowych wypacynkowana jak ostatnia idiotka i ślini sie do każdego lepszego motocyklisty i rzęskami trzepie… Te bajki to wciskaj sobie… Każdy widzi ze masz parcie na faceta i strasznie próbujesz sobie kogos wyrwać no ale cóż faceci na imprezach motokrosowych raczej nie sa zainteresowani hłupkowatą laską z tona szpachli i ułożonymi lokami tylko mają z Ciebie bekę… Zdjęcia na instagramie i zaczepianie facetów na wyżej wymienionych imprezach mówi samo za siebie. Masz żałosne parcie na faceta ( pewnie rodzina na wsi juz sie martwi) i próbujesz sie jakos usprawiedliwić w tabloidach ze to niby z wyboru 🙂 Ojej marcelinka jak jest każdy widzi, no ale cóż cieżko tępej lasce gadającej jak najęta śmiejącej sie jak głupi do sera w propagandowej telewizji znaleźć kogos na poziomie… Poszukaj kogos na swoim (niższym) poziomie moze sie uda 😉 ja wiem moze w telewizji jakiegos prezentera czy cos, moze jego psują bedą te klocki lego i będziecie pasować do siebie :)a ja mysle, ze marcelina mogla sie spodobac twojemu facetowi albo jakiegos ci odbila, stad bol d*py :)Haha no nie trafiłaś Marcelinka, po prostu nie lubię głupiutkiej hipokrytom- gada jedno a za facetami sie ugania ale zaraz zaraz, czyzbys brała sie juz nawet za zajętych skoro takie podejrzenia masz? 😀😀😀[/quote]Przeciez nawet w LA szukala sobie faceta ale nikogo nie znalazla bo takich Marcelinek to tam pelno
Marcelina ja nie biere.
Wolny czas można spędzać samemu, z przyjaciółką/cielem, kimś z rodziny, jeśli znojami zajęci. Facet to nic pewnego, nie od razu trafi sie trwały, dobry związek. Po co ktoś na sile? Fajnie go mieć, ale jak nie ma to też dobrze. Druga sprawa, że problem spędzić z koleżankami czas, bo kobiety jeszcze maja dziwne podjecie, jak służebnice – jak w ubiegłych wiekach, że swój wolny czas spędzają tylko z facetem, a jak on zajęty to szykowaniem się dla niego.Oczywiście masz rację, spędzam wolny czas sama, z rodziną (chociaż z tym trudniej, bo studiuję dość daleko od domu) i jestem przeciwniczką bycia w związku na siłę. Tylko czasem zwyczajnie jest mi przykro, że nie mam nikogo takiego kogo mogłabym darzyć uczuciem i do kogo mogłabym się przytulić w trudnych chwilach ;/.
Marcelina. Biorę Cię w ciemno.
[b]gość, 06-11-16, 17:26 napisał(a):[/b]Hahaha jasne a lata po wszystkich imprezach motokrosowych wypacynkowana jak ostatnia idiotka i ślini sie do każdego lepszego motocyklisty i rzęskami trzepie… Te bajki to wciskaj sobie… Każdy widzi ze masz parcie na faceta i strasznie próbujesz sobie kogos wyrwać no ale cóż faceci na imprezach motokrosowych raczej nie sa zainteresowani hłupkowatą laską z tona szpachli i ułożonymi lokami tylko mają z Ciebie bekę… Zdjęcia na instagramie i zaczepianie facetów na wyżej wymienionych imprezach mówi samo za siebie. Masz żałosne parcie na faceta ( pewnie rodzina na wsi juz sie martwi) i próbujesz sie jakos usprawiedliwić w tabloidach ze to niby z wyboru 🙂 Ojej marcelinka jak jest każdy widzi, no ale cóż cieżko tępej lasce gadającej jak najęta śmiejącej sie jak głupi do sera w propagandowej telewizji znaleźć kogos na poziomie… Poszukaj kogos na swoim (niższym) poziomie moze sie uda 😉 ja wiem moze w telewizji jakiegos prezentera czy cos, moze jego psują bedą te klocki lego i będziecie pasować do siebie :)a ja mysle, ze marcelina mogla sie spodobac twojemu facetowi albo jakiegos ci odbila, stad bol d*py :)Haha no nie trafiłaś Marcelinka, po prostu nie lubię głupiutkiej hipokrytom- gada jedno a za facetami sie ugania ale zaraz zaraz, czyzbys brała sie juz nawet za zajętych skoro takie podejrzenia masz? 😀😀😀
Marcelina ja Cię mogę przygarnąć
Śliczna jest, kobieca i sexy!Życzę jej dużo szczęścia w miłości,Niech znajdzie się ten jedyny szybko!:-)
[b]gość, 06-11-16, 16:06 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-11-16, 14:39 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-11-16, 14:13 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-11-16, 12:52 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-11-16, 10:57 napisał(a):[/b]Ja mam tak samo 🙂 28 lat, fajna praca, mieszkanie, mnóstwo przyjaciół, podróże, a jestem sama 🙂 Bez ciśnienia dziewczyny, nie ma co wiązać się z byle kim.Co z tego w walentynki siedzisz sama i żaden cie nawet nie przytuli[/quote]Nie wiem czy to co mówisz jest szczere. Każdy potrzebuje miłości, najbliższej osoby. Żadna praca, podróże ani multum znajomych tego nie zastąpi. Chociażby z tego względu, ze gdy przyjdzie co do czego i tak każdy najbardziej pilnuje własnego nosa i swoich najbliższych.[/quote] A ja mam 21 lat i bardzo brakuje mi tej jedynej osoby…Nie wierzę w to, że singlom jest lepiej w życiu, zawsze muszą liczyć tylko i wyłącznie na siebie a kiedy wszyscy znajomi są już “sparowani” nie ma nawet z kim spędzić wolnego czasu. Nic fajnego nie ma w byciu samotną ;/.[/quote]Wolny czas można spędzać samemu, z przyjaciółką/cielem, kimś z rodziny, jeśli znojami zajęci. Facet to nic pewnego, nie od razu trafi sie trwały, dobry związek. Po co ktoś na sile? Fajnie go mieć, ale jak nie ma to też dobrze. Druga sprawa, że problem spędzić z koleżankami czas, bo kobiety jeszcze maja dziwne podjecie, jak służebnice – jak w ubiegłych wiekach, że swój wolny czas spędzają tylko z facetem, a jak on zajęty to szykowaniem się dla niego.[/quote]Akurat moi przyjaciele są “sparowani” Nie przeszkadza nam to wychodzić na wspólne kolacje czy imprezy. Moja przyjaciółka odwiedza mnie czasem sama, czasem z mężem.
[b]gość, 06-11-16, 12:53 napisał(a):[/b]Marcelina szuka Sponsora a nie faceta !!krupinskiej sie udalo, bogaty gwiazdor,wpadka otworzyla wiele drog, alimenty na przyszlosc ustawia, moze i marcelinie z czasem sie uda, tez sliczna
Ja mam tak samo 🙂 28 lat, fajna praca, mieszkanie, mnóstwo przyjaciół, podróże, a jestem sama 🙂 Bez ciśnienia dziewczyny, nie ma co wiązać się z byle kim.Co z tego w walentynki siedzisz sama i żaden cie nawet nie przytulidziewczyno, jesli twoim celem jest to, zeby ktos cie przytulil w walentynki, to to jest naprawde slabe…!
życzę jej szczęścia… widzę że Lisowska też ma podobna problemy, mimo że reklamy teledyski i sława, w środku jest się zawsze zwykłym człowiekiem
Hahaha jasne a lata po wszystkich imprezach motokrosowych wypacynkowana jak ostatnia idiotka i ślini sie do każdego lepszego motocyklisty i rzęskami trzepie… Te bajki to wciskaj sobie… Każdy widzi ze masz parcie na faceta i strasznie próbujesz sobie kogos wyrwać no ale cóż faceci na imprezach motokrosowych raczej nie sa zainteresowani hłupkowatą laską z tona szpachli i ułożonymi lokami tylko mają z Ciebie bekę… Zdjęcia na instagramie i zaczepianie facetów na wyżej wymienionych imprezach mówi samo za siebie. Masz żałosne parcie na faceta ( pewnie rodzina na wsi juz sie martwi) i próbujesz sie jakos usprawiedliwić w tabloidach ze to niby z wyboru 🙂 Ojej marcelinka jak jest każdy widzi, no ale cóż cieżko tępej lasce gadającej jak najęta śmiejącej sie jak głupi do sera w propagandowej telewizji znaleźć kogos na poziomie… Poszukaj kogos na swoim (niższym) poziomie moze sie uda 😉 ja wiem moze w telewizji jakiegos prezentera czy cos, moze jego psują bedą te klocki lego i będziecie pasować do siebie :)a ja mysle, ze marcelina mogla sie spodobac twojemu facetowi albo jakiegos ci odbila, stad bol d*py 🙂
[b]gość, 06-11-16, 15:25 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-11-16, 14:45 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-11-16, 14:13 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-11-16, 12:52 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-11-16, 10:57 napisał(a):[/b]Ja mam tak samo 🙂 28 lat, fajna praca, mieszkanie, mnóstwo przyjaciół, podróże, a jestem sama 🙂 Bez ciśnienia dziewczyny, nie ma co wiązać się z byle kim.Co z tego w walentynki siedzisz sama i żaden cie nawet nie przytuli[/quote]Nie wiem czy to co mówisz jest szczere. Każdy potrzebuje miłości, najbliższej osoby. Żadna praca, podróże ani multum znajomych tego nie zastąpi. Chociażby z tego względu, ze gdy przyjdzie co do czego i tak każdy najbardziej pilnuje własnego nosa i swoich najbliższych.[/quote]A moze ma bliskich przyjaciol na ktorych moze liczyc. Nie znosze takich wrednych babsk, ktore proboja wmowic innym, ze sa na pewno nieszczesliwi, a ich model zycia jest lepszy. Fajnie ze macie chlopa w walentynki, ale zrozumcie, ze ktos moze i bez chlopa byc szczesliwy. Nie ograniczajcie swego szczescia od posiadania faceta, bo jak was rzuci to w depresje popadniecie.[/quote] świetnie napisane! jak można swoje szczęście ograniczać do faceta? czujecie się lepsze, bo nie jesteście same w walentynki? naprawdę posiadanie faceta jest dla was większym osiągnięciem niż szczęśliwe, stabilne życie? kobieta ma własne mieszkanie, super pracę, przyjaciół, podróżuje, ale wy i tak wiecie lepiej, że jest nieszczęśliwa, bo nie ma faceta. co z wami dziewczyny? jestem młoda, mam stałego,kochające partnera, kończę studia inżynierskie, pracuję, dobrze znam języki obce, ale dla was liczy się pewnie tylko to, że mam faceta? bez niego byłabym nikim? brak słów…[/quote]Na kozaku większość to same bezrobotne, które nie mają nic lepszego do roboty, bo mężusie w pracy zarabiają na ich utrzymanie
No i fajnie, szukanie na siłę kończy się fiaskiem.
[b]gość, 06-11-16, 14:39 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-11-16, 14:13 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-11-16, 12:52 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-11-16, 10:57 napisał(a):[/b]Ja mam tak samo 🙂 28 lat, fajna praca, mieszkanie, mnóstwo przyjaciół, podróże, a jestem sama 🙂 Bez ciśnienia dziewczyny, nie ma co wiązać się z byle kim.Co z tego w walentynki siedzisz sama i żaden cie nawet nie przytuli[/quote]Nie wiem czy to co mówisz jest szczere. Każdy potrzebuje miłości, najbliższej osoby. Żadna praca, podróże ani multum znajomych tego nie zastąpi. Chociażby z tego względu, ze gdy przyjdzie co do czego i tak każdy najbardziej pilnuje własnego nosa i swoich najbliższych.[/quote] A ja mam 21 lat i bardzo brakuje mi tej jedynej osoby…Nie wierzę w to, że singlom jest lepiej w życiu, zawsze muszą liczyć tylko i wyłącznie na siebie a kiedy wszyscy znajomi są już “sparowani” nie ma nawet z kim spędzić wolnego czasu. Nic fajnego nie ma w byciu samotną ;/.[/quote]Wolny czas można spędzać samemu, z przyjaciółką/cielem, kimś z rodziny, jeśli znojami zajęci. Facet to nic pewnego, nie od razu trafi sie trwały, dobry związek. Po co ktoś na sile? Fajnie go mieć, ale jak nie ma to też dobrze. Druga sprawa, że problem spędzić z koleżankami czas, bo kobiety jeszcze maja dziwne podjecie, jak służebnice – jak w ubiegłych wiekach, że swój wolny czas spędzają tylko z facetem, a jak on zajęty to szykowaniem się dla niego.
[b]gość, 06-11-16, 15:16 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-11-16, 14:49 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-11-16, 14:35 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-11-16, 14:15 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-11-16, 08:44 napisał(a):[/b]ona mi przypomina transaYhym, zaprezentuj nam siebie.[/quote]Taka prawda ta kwadratowa szczena i kilo tapety… ludzie mowia że ona jest ładna bo maja na mysli rozalie która faktycznie jest ładna. A na pierwszy rzut oka sa podobne…[/quote]Nie wygaduj glupot zazdrosnico.[/quote]Hahah a czego niby miałabym zazdrościć tej wiejskiej dziołsze? Kwadratowej szczeny? IQ poniżej średniej, nieumiejętnosci wysławiania sie w tv? Śmiania sie ze wszystkiego jak głupi do sera i uganiania sie za facetami ktorzy nie sa nia zainteresowani i robienia z siebie pośmiewiska na imprezach motocrosowych? Heheh jasne 😘😘😘😘😘[/quote]Dobra dobra, nie odwracaj kota ogonem, tylko pokaż nam już tę swoją piękną twarzyczkę 🙂
[b]gość, 06-11-16, 14:45 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-11-16, 14:13 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-11-16, 12:52 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-11-16, 10:57 napisał(a):[/b]Ja mam tak samo 🙂 28 lat, fajna praca, mieszkanie, mnóstwo przyjaciół, podróże, a jestem sama 🙂 Bez ciśnienia dziewczyny, nie ma co wiązać się z byle kim.Co z tego w walentynki siedzisz sama i żaden cie nawet nie przytuli[/quote]Nie wiem czy to co mówisz jest szczere. Każdy potrzebuje miłości, najbliższej osoby. Żadna praca, podróże ani multum znajomych tego nie zastąpi. Chociażby z tego względu, ze gdy przyjdzie co do czego i tak każdy najbardziej pilnuje własnego nosa i swoich najbliższych.[/quote]A moze ma bliskich przyjaciol na ktorych moze liczyc. Nie znosze takich wrednych babsk, ktore proboja wmowic innym, ze sa na pewno nieszczesliwi, a ich model zycia jest lepszy. Fajnie ze macie chlopa w walentynki, ale zrozumcie, ze ktos moze i bez chlopa byc szczesliwy. Nie ograniczajcie swego szczescia od posiadania faceta, bo jak was rzuci to w depresje popadniecie.[/quote] świetnie napisane! jak można swoje szczęście ograniczać do faceta? czujecie się lepsze, bo nie jesteście same w walentynki? naprawdę posiadanie faceta jest dla was większym osiągnięciem niż szczęśliwe, stabilne życie? kobieta ma własne mieszkanie, super pracę, przyjaciół, podróżuje, ale wy i tak wiecie lepiej, że jest nieszczęśliwa, bo nie ma faceta. co z wami dziewczyny? jestem młoda, mam stałego,kochające partnera, kończę studia inżynierskie, pracuję, dobrze znam języki obce, ale dla was liczy się pewnie tylko to, że mam faceta? bez niego byłabym nikim? brak słów…
[b]gość, 06-11-16, 14:48 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-11-16, 13:23 napisał(a):[/b]Hahaha jasne a lata po wszystkich imprezach motokrosowych wypacynkowana jak ostatnia idiotka i ślini sie do każdego lepszego motocyklisty i rzęskami trzepie… Te bajki to wciskaj sobie… Każdy widzi ze masz parcie na faceta i strasznie próbujesz sobie kogos wyrwać no ale cóż faceci na imprezach motokrosowych raczej nie sa zainteresowani hłupkowatą laską z tona szpachli i ułożonymi lokami tylko mają z Ciebie bekę… Zdjęcia na instagramie i zaczepianie facetów na wyżej wymienionych imprezach mówi samo za siebie. Masz żałosne parcie na faceta ( pewnie rodzina na wsi juz sie martwi) i próbujesz sie jakos usprawiedliwić w tabloidach ze to niby z wyboru :)Ojej marcelinka jak jest każdy widzi, no ale cóż cieżko tępej lasce gadającej jak najęta śmiejącej sie jak głupi do sera w propagandowej telewizji znaleźć kogos na poziomie… Poszukaj kogos na swoim (niższym) poziomie moze sie uda 😉 ja wiem moze w telewizji jakiegos prezentera czy cos, moze jego psują bedą te klocki lego i będziecie pasować do siebie :)ALe jestes wredna. Wredno toto i pewnie brzydkie.[/quote]Niestety sama prawda byłam widziałam 🙂 nie zawsze prawda jest przyjemna i słodka… I jestem ładniejsza niz ta pani kwadratowa szczena uganiająca sie za facetami… Jak sie nie ma szacunku do siebie to niech sie nie wymaga zeby inni cie szanowali marcelinka:)
[b]gość, 06-11-16, 14:49 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-11-16, 14:35 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-11-16, 14:15 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-11-16, 08:44 napisał(a):[/b]ona mi przypomina transaYhym, zaprezentuj nam siebie.[/quote]Taka prawda ta kwadratowa szczena i kilo tapety… ludzie mowia że ona jest ładna bo maja na mysli rozalie która faktycznie jest ładna. A na pierwszy rzut oka sa podobne…[/quote]Nie wygaduj glupot zazdrosnico.[/quote]Hahah a czego niby miałabym zazdrościć tej wiejskiej dziołsze? Kwadratowej szczeny? IQ poniżej średniej, nieumiejętnosci wysławiania sie w tv? Śmiania sie ze wszystkiego jak głupi do sera i uganiania sie za facetami ktorzy nie sa nia zainteresowani i robienia z siebie pośmiewiska na imprezach motocrosowych? Heheh jasne 😘😘😘😘😘
śliczna dziewczyna
[b]gość, 06-11-16, 14:13 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-11-16, 12:52 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-11-16, 10:57 napisał(a):[/b]Ja mam tak samo 🙂 28 lat, fajna praca, mieszkanie, mnóstwo przyjaciół, podróże, a jestem sama 🙂 Bez ciśnienia dziewczyny, nie ma co wiązać się z byle kim.Co z tego w walentynki siedzisz sama i żaden cie nawet nie przytuli[/quote]Nie wiem czy to co mówisz jest szczere. Każdy potrzebuje miłości, najbliższej osoby. Żadna praca, podróże ani multum znajomych tego nie zastąpi. Chociażby z tego względu, ze gdy przyjdzie co do czego i tak każdy najbardziej pilnuje własnego nosa i swoich najbliższych.[/quote]A moze ma bliskich przyjaciol na ktorych moze liczyc. Nie znosze takich wrednych babsk, ktore proboja wmowic innym, ze sa na pewno nieszczesliwi, a ich model zycia jest lepszy. Fajnie ze macie chlopa w walentynki, ale zrozumcie, ze ktos moze i bez chlopa byc szczesliwy. Nie ograniczajcie swego szczescia od posiadania faceta, bo jak was rzuci to w depresje popadniecie.
[b]gość, 06-11-16, 14:35 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-11-16, 14:15 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-11-16, 08:44 napisał(a):[/b]ona mi przypomina transaYhym, zaprezentuj nam siebie.[/quote]Taka prawda ta kwadratowa szczena i kilo tapety… ludzie mowia że ona jest ładna bo maja na mysli rozalie która faktycznie jest ładna. A na pierwszy rzut oka sa podobne…[/quote]Nie wygaduj glupot zazdrosnico.
[b]gość, 06-11-16, 14:13 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-11-16, 12:52 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-11-16, 10:57 napisał(a):[/b]Ja mam tak samo 🙂 28 lat, fajna praca, mieszkanie, mnóstwo przyjaciół, podróże, a jestem sama 🙂 Bez ciśnienia dziewczyny, nie ma co wiązać się z byle kim.Co z tego w walentynki siedzisz sama i żaden cie nawet nie przytuli[/quote]Nie wiem czy to co mówisz jest szczere. Każdy potrzebuje miłości, najbliższej osoby. Żadna praca, podróże ani multum znajomych tego nie zastąpi. Chociażby z tego względu, ze gdy przyjdzie co do czego i tak każdy najbardziej pilnuje własnego nosa i swoich najbliższych.[/quote] A ja mam 21 lat i bardzo brakuje mi tej jedynej osoby…Nie wierzę w to, że singlom jest lepiej w życiu, zawsze muszą liczyć tylko i wyłącznie na siebie a kiedy wszyscy znajomi są już “sparowani” nie ma nawet z kim spędzić wolnego czasu. Nic fajnego nie ma w byciu samotną ;/.
[b]gość, 06-11-16, 13:23 napisał(a):[/b]Hahaha jasne a lata po wszystkich imprezach motokrosowych wypacynkowana jak ostatnia idiotka i ślini sie do każdego lepszego motocyklisty i rzęskami trzepie… Te bajki to wciskaj sobie… Każdy widzi ze masz parcie na faceta i strasznie próbujesz sobie kogos wyrwać no ale cóż faceci na imprezach motokrosowych raczej nie sa zainteresowani hłupkowatą laską z tona szpachli i ułożonymi lokami tylko mają z Ciebie bekę… Zdjęcia na instagramie i zaczepianie facetów na wyżej wymienionych imprezach mówi samo za siebie. Masz żałosne parcie na faceta ( pewnie rodzina na wsi juz sie martwi) i próbujesz sie jakos usprawiedliwić w tabloidach ze to niby z wyboru :)Ojej marcelinka jak jest każdy widzi, no ale cóż cieżko tępej lasce gadającej jak najęta śmiejącej sie jak głupi do sera w propagandowej telewizji znaleźć kogos na poziomie… Poszukaj kogos na swoim (niższym) poziomie moze sie uda 😉 ja wiem moze w telewizji jakiegos prezentera czy cos, moze jego psują bedą te klocki lego i będziecie pasować do siebie :)ALe jestes wredna. Wredno toto i pewnie brzydkie.
Może zrobiła by komitywę z tą Lisowską od reklam ME, ona też się wypowiada w mediach że pragnie prawidzwej miłości… a obie przeto urodziwe
Hahaha jasne a lata po wszystkich imprezach motokrosowych wypacynkowana jak ostatnia idiotka i ślini sie do każdego lepszego motocyklisty i rzęskami trzepie… Te bajki to wciskaj sobie… Każdy widzi ze masz parcie na faceta i strasznie próbujesz sobie kogos wyrwać no ale cóż faceci na imprezach motokrosowych raczej nie sa zainteresowani hłupkowatą laską z tona szpachli i ułożonymi lokami tylko mają z Ciebie bekę… Zdjęcia na instagramie i zaczepianie facetów na wyżej wymienionych imprezach mówi samo za siebie. Masz żałosne parcie na faceta ( pewnie rodzina na wsi juz sie martwi) i próbujesz sie jakos usprawiedliwić w tabloidach ze to niby z wyboru :)Ojej marcelinka jak jest każdy widzi, no ale cóż cieżko tępej lasce gadającej jak najęta śmiejącej sie jak głupi do sera w propagandowej telewizji znaleźć kogos na poziomie… Poszukaj kogos na swoim (niższym) poziomie moze sie uda 😉 ja wiem moze w telewizji jakiegos prezentera czy cos, moze jego psują bedą te klocki lego i będziecie pasować do siebie 🙂
[b]gość, 06-11-16, 08:44 napisał(a):[/b]ona mi przypomina transaYhym, zaprezentuj nam siebie.
[b]gość, 06-11-16, 12:52 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-11-16, 10:57 napisał(a):[/b]Ja mam tak samo 🙂 28 lat, fajna praca, mieszkanie, mnóstwo przyjaciół, podróże, a jestem sama 🙂 Bez ciśnienia dziewczyny, nie ma co wiązać się z byle kim.Co z tego w walentynki siedzisz sama i żaden cie nawet nie przytuli[/quote]Nie wiem czy to co mówisz jest szczere. Każdy potrzebuje miłości, najbliższej osoby. Żadna praca, podróże ani multum znajomych tego nie zastąpi. Chociażby z tego względu, ze gdy przyjdzie co do czego i tak każdy najbardziej pilnuje własnego nosa i swoich najbliższych.
[b]gość, 06-11-16, 14:15 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-11-16, 08:44 napisał(a):[/b]ona mi przypomina transaYhym, zaprezentuj nam siebie.[/quote]Taka prawda ta kwadratowa szczena i kilo tapety… ludzie mowia że ona jest ładna bo maja na mysli rozalie która faktycznie jest ładna. A na pierwszy rzut oka sa podobne…
Marcelina szuka Sponsora a nie faceta !!
Sorry mialo byc Marcelina sliczna 🙂 Rozalka tez, podobne do siebie
[b]gość, 06-11-16, 10:57 napisał(a):[/b]Ja mam tak samo 🙂 28 lat, fajna praca, mieszkanie, mnóstwo przyjaciół, podróże, a jestem sama 🙂 Bez ciśnienia dziewczyny, nie ma co wiązać się z byle kim.Co z tego w walentynki siedzisz sama i żaden cie nawet nie przytuli
[b]gość, 06-11-16, 10:48 napisał(a):[/b]Rozalia sliczna!!!Oczywiście Rozalia jest piękna bo jest naturalna !! A marcelina już się poprawia i ostrzykuje !
Ja mam tak samo 🙂 28 lat, fajna praca, mieszkanie, mnóstwo przyjaciół, podróże, a jestem sama 🙂 Bez ciśnienia dziewczyny, nie ma co wiązać się z byle kim.
[b]gość, 06-11-16, 08:57 napisał(a):[/b]przepiękna kobieta z tej Marceliny (i piszę to ja, 32-latka :))Zgadzam się i ja 27 latka:))
Ma świetny styl
Rozalia sliczna!!!