Dobra muza na LATO! Zapamiętajcie to nazwisko: Krystian Sikora – będzie o nim głośno
Nie wiem jak to debiutancki singiel Krystiana Sikory – muzyka tworzącego pod pseudonimem XAY BENG.
Artysta swoją przygodę z muzyką rozpoczął od udziału w legendarnym programie Szansa na Sukces, następnie przez wiele lat koncertował z zespołem WHOA. Teraz powraca na scenie w nowej, solowej odsłonie.
Utwór “Nie wiem jak” miał swoją premierę na scenie Big Brothera – reality show emitowanego na przez stację TVN 7. Entuzjastyczne przyjęcie przez widownię w studiu
znalazło swoje odzwierciedlenie także w mediach społecznościowych:
- Chociaż dwa zegarki na rękach masz, ja ani razu nie zerknąłem na swój żeby zobaczyć czy już koniec. Super, radiowa piosenka!
- Lekka i przyjemna nuta wpadająca w ucho. Powodzenia – to jedne z wielu komentarzy jakie można przeczytać pod udostępnionymi przez muzyka
materiałami.
Krystian Sikora – z korporacji na scenę
Dla artysty to nowy początek, którym udowadnia, że nigdy nie jest za późno na zmiany, a życie sceniczne można z łatwością łączyć z korporacyjną rutyną. Będzie to udowadniał poprzez wesołe, wpadające w ucho kawałki i dobrą zabawę, którą zamierza zarażać swoich fanów.
– Jestem przeszczęśliwy, że mogę zaprezentować swój debiutancki singiel „Nie wiem jak”. To niewątpliwie olbrzymi krok w celu realizacji moich marzeń. Mam nadzieje, że utwór przypadnie Wam do gustu i polubicie go tak jak ja. Niech za każdym razem, gdy go usłyszycie, na waszych twarzach gości uśmiech, a ciało samo rwie się do tańca. Nie wiem jak, ale marzenia naprawdę się spełniają! – komentuje XAY BENG.
Singiel dostępny jest w serwisie YouTube. Niebawem pojawi się na pozostałych platformach cyfrowych.
XAY BENG – czyli Krystian Sikora. To młody, utalentowany wokalista, który jest debiutem na polskim rynku
muzycznym. Muzyką zajmuje się od dziecka. Swoje pierwsze kroki stawiał w legendarnym programie
“Szansa na Sukces”. Był wokalistą zespołu “WHOA”, z którym występował na scenach regionalnych i
krajowych festiwali.

fajny kawałek 🙂
Dobra muza? Chyba jaja sobie robicie…
to zdjęcie na żółtym tle jest świetnie!
Słyszałam w niedziele po raz pierwszy piosenkę i ciągle ją nucę 🙂 bardzo wpada w ucho – to będzie HIT LATA 🙂 brawa dla artysty – ciekawa osobowość 😉 xoxo
Świetna piosenka na lato!! Wpada w ucho i już nie mogę przestać nucić XD
Na Eurowizję z nim!
*XXX
No te farby dziwne, ale w sumie fajnie to wygląda
Nie słucham takiej muzyki… ale występ w BB zaciekawił mnie na tyle, żeby sprawdzić co to za chłopak. To chyba dobry znak? 🙂 Powodzenia!
Piosenka spoko, ale te farby na twarzy ?!
Brakowało kogoś takiego na Polskiej scenie muzycznej! Powodzenia
Słyszałam w BB i od tamtej pory nie mogę przestać nucić 🙂
Coś strasznego. To nie hejt, po prostu mam słuch. Jakich my czasów dożyliśmy??!! 🙁
Masakra…