Kilka tygodni temu Doda poinformowała swoich fanów, że rozstała się z mężem. I choć wielokrotnie podkreślała, że ostatnie miesiące jej małżeństwa to naprawdę ciemne czasy, właściwie do dziś tak naprawdę nie wiadomo, co konkretnie przyczyniło się do rozpadu tego związku. Dorota nie ukrywała jedynie, że czuła się oszukana przez Emila Stępnia i nie wie, czy jeszcze kiedykolwiek uda jej się ponownie zaufać jakiemuś mężczyźnie.

Doda może mieć poważne kłopoty w związku z filmem „Dziewczyny z Dubaju”. Chodzi o Emila

Doda chce unieważnić ślub kościelny

Trauma, jaką pozostawiła po sobie ta relacja, jest na tyle duża, że wokalistka chce nawet unieważnić ślub kościelny. Przypomnijmy, że miłość przed Bogiem przyrzekała wraz z Emilem w 2018 roku. Czy takie „anulowanie ślubu” to sprawa trudna? Bez wątpienia, ale gwiazda może liczyć na pomoc księdza, który 3 lata temu udzielił jej sakramentu.

Tak, jestem na etapie unieważnienia ślubu kościelnego i nie będę miała najmniejszych problemów z tym, bo radziłam się już księdza, który udzielał nam ślubu, więc z tego, co mówił, będzie dobrze – powiedziała Doda.

Przypomnijmy, że związek z Emilem to drugie małżeństwo Doroty. Wcześniej artystka była żoną Radosława Majdana. Relacja ta również przetrwała zaledwie 3 lata. Aktualnie jednak wiele wskazuje na to, że nad Dodą znowu zaświeciło słońce. Wokalistka wydaje się być już spokojniejsza i bardziej wesoła, widywana jest też u boku Maxa Hodgesa, ale zapewnia, że nie są w związku.

Doda sprzedaje swoje ciało w 3D – jako pierwsza na świecie! Jej pomysł zszokował fanów

Doda i Emil Stępien

Doda i Emil Stępien fot. Kurnikowski/AKPA

Doda z mężem, Emilem Stępniem

Doda z mężem, Emilem Stępniem fot. Niemiec/AKPA