Doda uwielbia eksponować swoje ciało w prześwitującym stroju kąpielowym. Od lat udaje jej się utrzymać nienaganne ciało. Natomiast kosztuje ją to wielu wyrzeczeń, między innymi nie je słodyczy i nie pije alkoholu. Piosenkarka w dzieciństwie była też aktywna fizycznie i nawet zastanawiała się nad karierą sportową.

Doda na siłowni

Doda ubolewa, bo nie może schudnąć: „To jednak jest PESEL”

Doda narzekała po powrocie z Meksyku, że sporo przytyła i zaczęła regularnie ćwiczyć z trenerem personalnym. Dzisiaj poluzowano kolejne restrykcje w kraju. Rabczewska od razu udała się na siłownię. Trening nagrała na swoim instastory. Widzimy, że dzisiaj skupiła się na nogach i pośladkach.

Zupełne inaczej się ćwiczy na siłce, chyba fajniej. Ja tam bardziej przyzwyczajam się do ludzi niż do miejsc, więc gdziekolwiek z nią jest fajnie (red. Alisa Floryńska – trener personalny) – mówi Doda.

Doda świętuje 70 urodziny mamy. Teraz widać, po kim odziedziczyła URODĘ: „Ja tu widzę dwie 18-stki”

Po wyjściu z siłowni oznajmiła, że dopiero po 4 miesiącach od przyjazdu z wakacji udało jej się wrócić do formy.

Od lutego nie pije alkoholu, jestem z powrotem na moim cyklu żywieniowym, który najbardziej lubię i najlepiej się czuje. Ćwiczę wszystko! Dopiero dzisiaj poczułam, że wróciłam do formy, czyli cztery miesiące mi to zajęło, a jestem osobą aktywną, ekstremalnie dbającą o swoje zdrowie, o siebie. To teraz sobie wyobraźcie, że nie są w stanie zrobić formy osoby, które piją sobie mało albo dają w palnik raz w weekend – uważa Doda.

Doda udowodniła, że NIE MIAŁA operacji plastycznych twarzy. Wygrała w sądzie

Doda, SK Fot. Gałązka/AKPA