Doda zasłynęła jako ogromna skandalistka z ciętym językiem i serią burzliwych związków na koncie. Przez wiele lat była skłócona z innymi gwiazdami show-biznesu i miała bana w prawie wszystkich dużych stacjach telewizyjnych. Dziś Doda kreauje się na zupełnie inną osobę i odbudowuje za sobą spalone mosty. Również show-biznes daje jej kolejne szansy – piosenkarka po wieloletnim banie znów pojawia się w stacjach telewizyjnych i radiowych oraz na muzycznych festiwalach.

Doda potwierdza, że jest niezwykle inteligentna! Zalicza się tylko do 1% populacji

Doda chciałaby być głupsza? Mówi o swoim wysokim ilorazie inteligencji

Jakiś czas temu piosenkarka zdecydowała się również raz na zawsze zamknąć usta wszystkim, którzy nie wierzyli w jej wysoki wynik testu na IQ i zaprezentowała na InstaStories zdjęcie dyplomu ze Stowarzyszenia Mensa Polska, na którym mogliśmy zobaczyć, że uzyskała wynik aż 156 IQ. Taki wynik uzyskuje zaledwie jeden procent populacji.

Okazuje się jednak, że dla piosenkarki wysoka inteligencja jest prawdziwym przekleństwem. W jednym z wywiadów dla magazynu „Rewia” Doda pożaliła się, że byłoby jej łatwiej w życiu, gdyby była mniej inteligentna:

Bycie bardzo inteligentną osobą niekiedy bywa męczące. Cały czas analizujesz, cały czas kombinujesz w głowie. Czasem sobie myślę, że to jakieś przekleństwo, że wolałabym być głupsza. Łatwiej by mi było w życiu.

Też chcielibyście mieć takie problemy?

Doda pokazała się bez doczepów. Ta fryzura naprawdę odmładza!

pasekkozak

Doda przestała jeść i mówić! Od kilku dni jest w bardzo złym stanie

scena z: Doda, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Doda, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Doda, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Doda, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Doda, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Doda, fot. Podlewski/AKPA