Doda ma za sobą wiele burzliwych związków, w tym dwa głośne rozwody. W 2008 roku rozstała się z Radosławem Majdanem, a w 2021 roku z hukiem i w asyście policji zakończyło się jej małżeństwo z Emilem Stępniem, któremu postawiono aż 95 zarzutów w związku z przekrętami finansowymi.

W 2023 roku w jej życiu pojawił się Dariusz Pachut, przy którym jak mogło się zdawać piosenkarka w końcu odnalazła szczęście i stabilizację. Początkowo para chętnie publikowała wspólne zdjęcia i filmiki, jednak nieoczekiwanie z dnia na dzień Pachut przestał pojawiać się w mediach społecznościowych Dody, a artystka w wywiadach ucinała temat swojego związku. Media natychmiast zaczęły spekulować o rozstaniu Dody i Darka, a para ani nie potwierdziła ani nie zdementowała tych plotek.

Jakiś czas później Doda pojawiła się w podcaście Przemka Górczyka, gdzie zdradziła, że „medialna nagonka” na jej związek z Dariuszem Pachutem sprawiła, że postanowiła całkowicie zamknąć przed show-biznesem swoje życie prywatne. Szybko okazało się też, że Doda i Dariusz wcale ze sobą nie zerwali i wciąż pozostają w szczęśliwym związku.

Doda zdradza sekrety swojej sypialni! Ma jedną zasadę, która zszokowała Dariusza Pachuta

Doda o swojej nietypowej pasji i fascynacji ludzką anatomią

I choć piosenkarka nie chwali się już na prawo i lewo swoim związkiem, od czasu do czau zdradza ciekawostki dotyczące jej życia z Dariuszem – jakiś czas temu w ramach audycji „Dodaphone” opowiadała o żelaznych zasadach panujących w jej sypialni. Teraz piosenkarka udzieliła wywiadu serwisowi „Party”, gdzie opowiedziała o swoich niecodziennych zainteresowaniach i fascynacją ludzką anatomią.

Doda zdradziła, że ma w domu wiele książek z zakresu medycyny, nie ma problemu z oglądaniem wnętrzności i gdyby nie kariera piosenkarki, to mogłaby zostać lekarką. Prócz tego w wolnym czasie chętnie ogląda programy medyczne, jednak jak zaznaczyła, robi to sama, ponieważ Pachut nie podziela jej pasji i ucieka w popłochu:

Rozkładałam na czynniki pierwsze jelito cienkie, jelito grube… Mnie nic nie brzydzi. Ja mogę być chirurgiem, jak ja oglądam takie programy, to Darek ucieka – wyjawiła, po czym dodała: Chciałam pracować jako profiler w policji, chciałam pracować w zakładzie psychiatrycznym, z psychopatami, z socjopatami.

Spodziewalibyście się tego?

Doda straciła cały majątek! Mówi o tym, jak została bez środków do życia

pasekkozak 

Doda może pochwalić się dyplomem Mensy

Doda może pochwalić się dyplomem Mensy

Facebook: Doda

Doda i Dariusz Pachut się rozstali?

Doda i Dariusz Pachut się rozstali?

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen

scena z: Doda, SK:, , fot. AKPA