Doda zawsze powtarzała, że do udanego związku potrzebny jest jej facet… z jajami. Mijają lata, a Rabczewska nie zmienia zdania. Może tylko coraz częściej wątpi, że w końcu trafi na prawdziwego twardziela…

Na przykład w rozmowie z Przekrojem Doda kreśli swoją wizję faceta idealnego:

Powstaje nowy typ kobiety z przemieszanymi cechami męskimi i damskimi. Natomiast z męskich cech u mężczyzn już właściwie niewiele zostało. Jakby kobiety im je wyssały – zauważa piosenkarka, po czym mówi:

Na ogół samice alfa mają problem, gdyż nie wpisują się ani w stereotypy żeńskie, ani męskie. Przeciętny facet zwiewa z podkulonym ogonem (który mentalnie pozostał mu po przodkach) od tego supergatunku. Zatem potrzebny jest superhipermężczyzna nowej generacji, by ludzkość mogła dalej ewoluować, gdyż kobieta nowej generacji z niższym gatunkiem łączyć się nie zamierza. Chyba że chce mieć w domu stworzenie specjalnej troski.

Supersamiec to dla Dody mężczyzna, który nie da się jej zdominować:

Kobieta widzi, że on się trzęsie, że rzeczywistość go przerasta, a jej lekko podniesiony ton wzbudza w nim panikę jak u niegrzecznego dziecka, i to kobietę jeszcze bardziej nakręca. Ja na przykład staję się bardziej agresywna. Kiedyś mi się wydawało, że sprzeczki to krzyczenie, rzucanie talerzami, walnięcie ścierką, taki urok relacji damsko – męskiej. Szczególnie jest to oczywiste u artystów i ludzi żywiołowych, u których konflikty przybierają nieco na dramaturgii. Niestety nie. W każdej takiej sytuacji patrzy na mnie przestraszony, zraniony facet i mędzi, że jestem agresywna. No i nie dogadasz się. Straszne to jest! Marzy mi się facet, który mnie podniesie, usadzi i powie: „Ty, dziewczynka, basta! I siedzieć mi tu ładnie” – marzy Doda.

Wydaje się, że obecny chłopak Rabczewskiej, Błażej, nie do końca radzi sobie z oczekiwaniami swojej dziewczyny. To przecież o nim Doda mówiła w ostatnim wywiadzie dla Gali, że bywa niedojrzały.

Gdzie zatem są ci mężczyźni?

Cały wywiad z Rabczewską przeczytacie na stronie Przekroju.

Doda: Marzy mi się facet, który mnie podniesie, usadzi...

Doda: Marzy mi się facet, który mnie podniesie, usadzi...

Doda: Marzy mi się facet, który mnie podniesie, usadzi...