W listopadzie 2021 roku Doda rozwiodła się z Emilem Stępniem. Ich burzliwą relację mieliśmy okazję śledzić przez kilka miesięcy, gdy para toczyła między sobą medialną wojnę w związku z filmem „Dziewczyny z Dubaju”. Później w wielu wywiadach Doda wyznała, że przez ten związek nabawiła się depresji oraz myśli samobójczych:

Z jakiegoś powodu uciekłam z domu dwa lata temu. Nie mieszkaliśmy ze sobą od wielu miesięcy przed rozwodem. Emil naprawdę dał mi szkołę życia. (…) Przepracowałam to na terapii. Byłam na dnie, miałam najgorsze myśli. I Emil dobrze wie, że prawie przypłaciłam to życiem.

Emil Stępień o myślach samobójczych Dody w ich związku. OBRZYDLIWA odpowiedź?

Doda o walce z depresją. Musiała sięgnąć po leki i terapię

Jakiś czas temu Doda została jedną z twarzy kampanii „Twarze depresji. Nie oceniam. Akceptuję” i jako ambasadorka postanowiła szerzyć wiedzę na temat tej podstępnej choroby. W najnowszym wywiadzie wspomina, że po rozwodzie z drugim mężem postanowiła zawalczyć o siebie i skorzystała z fachowej pomocy:

Mój organizm zakomunikował mi, że nie jest już w stanie funkcjonować. Nic mnie nie cieszyło. Zupełnie nic – przyznaje artystka. Z choroby pomogły jej się wydostać leki oraz psychoterapia, a w trakcie leczenie zrezygnowała z używek. – Alkohol i narkotyki to gwóźdź do trumny (…) Strasznie współczuję ludziom, którym nie od razu leki pomogły. Mam przyjaciółki, które chorują na depresję, a nie miały takiego szczęścia jak ja. Też znam osoby, które nie miały szczęścia z psychologami, bo to też tylko ludzie.

Doda szczerze o związku: „Po półtora roku wychodzą trupy z szafy”

Były mąż Dody zdradził ją z terapeutką!

Jednocześnie piosenkarka zaskoczyła zupełnie nowym wyznaniem – okazuje się, że jej były mąż miał romans… z ich wspólną terapeutką!

Ja miałam szczęście z farmakoterapią i psychoterapią, jeżeli chodzi o depresję. Terapie z parą nie wychodziły, np. mój mąż miał romans z terapeutką.

Na koniec Doda podkreśliła, że choć udało jej się wyjść z depresji, wciąż musi mieć się na baczności i pilnować, by choroba nie wróciła:

Jestem już w grupie ludzi, którzy są po udanej walce z depresją, ale to nie jest tak, że mogę już sobie pozwolić na wszystko. Ja na siebie chucham i dmucham, żeby depresja nie wróciła. Jestem też po dwóch operacjach kręgosłupa. Czy mogę teraz skakać na bungee? Czy mogę robić tańce-hulańce? Nie, od piętnastu lat asekuruję się. Na scenie wszystkie moje ruchy są z myślą o tym, by mój problem z kręgosłupem się nie odnowił. To samo z psychiką.

Doda raz na zawsze odcina się od Dariusza Pachuta! Wydała oświadczenie

pasekkozak

Doda o swoich zarobkach. Zdradziła, jaka emerytura ją czeka! „Żyje SKROMNIE”

scena z: Doda, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Doda, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Doda, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Doda, fot. AKPA