Dodzie poprzedni rok dał w kość i wystawił jej zdrowie psychiczne na ciężką próbę – otwarta wojna z ex-mężem w trakcie produkcji „Dziewczyn z Dubaju”, publiczne pranie brudów i zamieszanie artystki w oszustwa finansowe Stępnia. Ostatecznie ich 5-letnie małżeństwo zakończyło się głośnym rozwodem, a Doda na nowo rozkwitła – jej film bije rekordy popularności, a nowy singiel „Fake love” można usłyszeć w każdej znanej rozgłośni radiowej.

Doda po latach w końcu zapisała się na KURS! „Chciałam a bałam się”

Doda pokazała, jakie pije kakao

Doda obecnie łapie życie garściami. Stara się robić rzeczy, na które wcześniej nie miała czasu między innymi morsowanie i na kurs ajurwedyjski. Piosenkarka zaczęła też pokazywać znacznie więcej  życia prywatnego niż wcześniej na swoim Instagramie.

Teraz pokazała na InstaStory, jakie wieczorami pod kocykiem pije kakao. Takiego przepisu jeszcze nie znaliśmy, a mianowicie:

Kakao, kardamon, goździki, mleko roślinne i miodek  – napisała Doda.

Doda dla WPROST: „Największym strachem dla nas wszystkich jest to, że Emil ucieknie z forsą”

Gwiazda przez lata powtarzała, że od ponad 18 lat w ogóle nie je cukru i żadnych słodyczy, a teraz naszła ją ochota na kakao: „Nie ciągnęło mnie do nich nawet jak byłam dzieckiem. Może dlatego, że rodzice nie uzależnili mnie od cukru. Nie jem nabiału, mięsa praktycznie też. Ograniczam gluten i laktozę” – pisała na Instagramie.

Jak widać, zaczyna zmieniać podejście do życia po rozwodzie z Emilem Stępniem.

Kto jest chętny skorzystać z przepisu artystki?

Doda opowiedziała o swojej DIECIE – nie dalibyście rady!

 

Wiemy ile WAŻĄ gwiazdy!

fot. Instagram: dodaqueen

Doda Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Doda Fot. Baranowski/AKPA