Dorota Rabczewska kocha eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Piosenkarka chętnie zmienia nie tylko makijaże, ale także i fryzury. Tym razem jednak wyjątkowo mocno zaskoczyła fanów na Instagramie. W jaki sposób? Publikując zdjęcie w długich, ciemnych włosach i… niebieskich soczewkach! Pewna fanka od razu dostrzegła podobieństwo do światowej gwiazdy. I to nie jednej!

Angelina Jolie z córką na zakupach! Vivienne to cały Brad Pitt

Dorota Rabczcewska zaskoczyła swoim wyglądem! W takiej odsłonie jej jeszcze nie widzieliśmy

Doda zyskała rozpoznawalność dzięki udziałowi w programie „Bar”, emitowanym na antenie Polsatu. Jednakże większość niemal od razu zobaczyła w młodej dziewczynie gwiazdę. Dorota nie ukrywała zresztą, że do tego reality show zgłosiła się, by wypromować swój zespół, „Virgin”. I udał jej się ten plan. Niemniej przy okazji stała się jedną z największych gwiazd w polskim show biznesie.

Odkąd pierwszy raz zobaczyliśmy Dodę na ekranie telewizora, prezentowała się jako blondynka. Artystka zmieniała co prawda uczesania, ale zazwyczaj trzymała się jednak dłuższych i jaśniejszych pasm. Tym razem jednak pokazała swój zupełnie nowy image.

Anna-Maria Sieklucka mówi otwarcie o swoich problemach z cerą. Pokazała, jak teraz wygląda!

Jeszcze takiej mnie nie było. Niebieskie oczy i czarno włosy … a to wszystko dla 2 szalonych istot, które zrobiły ze mną super podkast. Efekty już niebawem – wyjaśniła Dorota.

Co na taką zmianę powiedzieli fani? Zdecydowana większość nie kryła zachwytu. Obserwatorzy zgodnie twierdzili, że „jest ogień” i że w takim wydaniu ma w sobie jeszcze więcej uroku. Co ciekawe niektórzy dopatrzyli się też podobieństw do dwóch innych wokalistek – Xtiny (Christina Aguilera) oraz Katy Perry.

Też to widzisz?

Theo James to teraz najgorętsze ciało Hollywood. Teraz został gwiazdą D&G