Doda w swoim autorskim programie w RMF FM zdradziła, że kiedyś założyła ówczesnemu partnerowi podsłuch. Opowiedziała o wstrząsającej rozmowie, jaką usłyszała. Matka mężczyzny powiedziała o wokalistce: „Z niej trzeba zrobić wariatkę. Uda nam się to. Nasza rodzina jest jak pięść, a ona jest nikim”.

Doda znów POZAMIATAŁA! Cała w panterkę z kieliszkiem szampana przybyła na ramówkę Polsatu (FOTO)

Doda podsłuchała ex. Usłyszała, co mówi o niej jego mama

Tematem odcinka audycji „Dodaphone” w RMF FM były toksyczne trójkąty w związkach, które niszczą relacje między partnerami. Tą „trzecią” bywa często teściowa, o czym przekonała się sama Doda.

Jeżeli syn jako dorosła osoba nie potrafi odgraniczyć miłości do matki i miłości do kobiety, to są dwie różne rzeczy i żadna z nich nie powinna cierpieć lub być kosztem jedna drugiej, prawda? – mówiła Doda w programie.

Doda ma obrzydliwe hobby! Zdradziła, jak reaguje na to jej partner: „Darek UCIEKA”

Wokalistka opowiedziała o szokującej historii, jaką przeżyła w przeszłości. Gdy poczuła, że w jej związku pojawiły się tajemnice, postanowiła odkryć prawdę. Zdecydowała się założyć ówczesnemu partnerowi podsłuch. To, co usłyszała, zapamięta na długo. Okazuje się, że była okłamywana, problemy mężczyzny były bardzo poważne, a jego matka starała się wszystko zatuszować.

„Miałam faceta, który był totalnie uzależniony od alkoholu. Oczywiście jego matka go kryła mówiąc, że jest w szoku. Ona mówi: pierwsze słyszę, on taki wysoko funkcjonujący biznesmen itd. I nagrała mi się ich rozmowa telefoniczna, gdzie ona mówiła do syna: ‘Ukrywaj to! Ona się nie może dowiedzieć, że już jesteś na trzecim odwyku. Nasza rodzina jest najważniejsza. Z niej zrób wariatkę. Z niej trzeba zrobić wariatkę. Uda nam się to. Nasza rodzina jest jak pięść, a ona jest nikim’ – wspomina Rabczewska.

Justyna Steczkowska nie pojedzie na Eurowizję 2024?! Doda się WYGADAŁA, ma przecieki z TVP

Przyznaje, że te słowa najbardziej utkwiły jej w pamięci:

Pamiętam to, dokładnie to pamiętam. Także z tej sytuacji, która była dawno, dawno temu wyciągnęłam taki wniosek, że jeżeli mogę cokolwiek radzić dziewczynom, to pierwsza rzecz na samym początku randkowania, to sprawdzać te nieodcięte pępowiny”– radziła Doda.

W trakcie rozmowy ze słuchaczką Doda podsumowała historię toksycznych relacji z partnerem i jego matką krótko, zwracając uwagę, że nie można ignorować „czerwonych flag” i próbować zmieniać kogoś za wszelką cenę, bo może się to obrócić przeciwko nam:

Jeżeli facet nie ma posprzątanego życia i przestrzeni na Ciebie, bo zawłaszczyła ją matka, no to gdzie tam będziesz? Na co? Na trzeciego, czwartego? Do góry nogami się wkręcisz? Jak? – zauważyła wokalistka.

Jak myślicie, o kogo chodzi? O Emila Stępnia, czy może jeszcze poprzedni ex? Emil Haidar?