Doda (37 l.), chociaż na początku pandemii zachęcała do pozostania w domu, szybko zmieniła zdanie. Piosenkarka nie podważa istnienia koronawirusa, jednak uważa, że wprowadzane restrykcje nie są konieczne. Podczas live na Instagramie przyznała, że sama przeszła chorobę już dwukrotnie.

Doda w bikini, które pokazało ZA DUŻO ciała cytuje Edytę Górniak

Doda dwa razy zachorowała na Covid

Doda ostatnio często ucieka na wakacje w odległe miejsca. Obecnie przebywa w Meksyku. Stamtąd przeprowadziła z fanami live na swoje 37. urodziny. Pytali ją, czy nie boi się podróżować podczas pandemii.

Nie, nie boję się, bo miałam go już dwa razy. Serio. Kochani, ja od początku mówiłam, że nie podważam istnienia wirusa.

Wokalistka uważa, że sytuacja na świecie to absurd.

Natomiast cała jakby nadmuchana pandemia, wyolbrzymiona do niebotycznych wręcz rozmiarów, niszcząca ludzi, niszcząca ich biznesy, niszcząca ich zdrowie, bo mnóstwo innych chorób jest spychanych na dalszy plan… To jest dla mnie absurd, że ze względu na mniejszość cała większość musi cierpieć, bankrutować i totalnie niszczyć wszystko to, na co pracowała całymi latami.

Doda urodziny i walentynki będzie świętować z dala od MĘŻA. Pisze o złamanych sercach

Powiedziała, że nie piła alkoholu w Sylwestra, bo była bezpośrednio po chorobie.

Dlatego nie piłam na Sylwestra, bo byłam bezpośrednio po chorobie i chciałam się zregenerować. Jak chcecie zobaczyć, jak wyglądałam po Covidzie, to obejrzyjcie sobie moje występy sylwestrowe. No nie wyglądam tam jak osoba, która nie może złapać oddechu, ani tym bardziej nie wie, co się dzieje na scenie.

Za drugim razem koronawirusa złapała od Marii Sadowskiej, z którą pracowała na planie „Dziewczyn z Dubaju”.

Nie wiem, czy to było takie regularne zarażenie, prawdopodobnie nie, bo już miałam przeciwciała, a więc szybko sobie z tym poradziłam, raptem się tylko dwa dni kiepsko czułam. Natomiast Maryśka chciała mi kurcze sprzedać. Siedziałyśmy cały dzień razem, jeszcze coś tam robiłyśmy z filmem.

Doda powiedziała, że nie boi się kolejnego zachorowania. Ma radę dla innych, aby wcześniej zadbać o swoje zdrowie.

Naprawdę nie mam problemu, żeby przechorować to drugi, trzeci czy czwarty raz, tak samo jak i grypę miałam kilka razy w życiu (…) Naprawdę bardzo współczuję tym, którzy przechodzą to ciężko, ale może po prostu warto zadbać o swoje zdrowie wcześniej, trochę dłużej, papieroski rzucić.

Doda pokazała TATUAŻ w intymnym miejscu: „Nie, to nie jest M”

Zgadzacie się z nią?

Doda w kusym bikini w Meksyku.

Doda w kusym bikini w Meksyku. Fot.Instagram/dodaqueen.

Doda

scena z: Doda, Dorota Rabczewska, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Doda na ściance

Doda/fot. AKPA