Doda (37 l.), polska piosenkarka, która ma swoje rzesze fanów, wczoraj hucznie zapowiadała, że ma dla nich niespodziankę. Tego jednak nikt się nie spodziewał – wokalistka zeskanowała swoje ciało w 3D i będzie je sprzedawać w częściach.

Doda gorzko o rozstaniu i trudnym okresie. Przeszła przez piekło: „Wstydziłam się”

Doda sprzedaje swoje ciało w 3D

Doda słynie z tego, że stara się doceniać swoich fanów. To dla nich zadedykowała piosenkę „Dziękuję”. We wczorajszym live’ie na Instagramie zapowiedziała prawdziwą gratkę dla swoich wielbicieli.

Rabczewska ogłosiła, że zeskanowała swoje ciało w 3D i będzie można kupić jego 400 części. Będzie sprzedawane w formie NFT.

Zrobiłam jako pierwsza na świecie skan 3D, który razem z Fanadise podzieliliśmy na ponad 400 części i te części będą sprzedawane w formie NFT, co oznacza, że będziecie właścicielami mnie – powiedziała.

Doda odpowiedziała na pytanie, co ją łączy z Maxem: „Brakuje mi czułości i opieki męskiej…”

Pomysłodawca projektu wyjaśnił, że NFT (non-fungible token) to są specjalne certyfikaty własności, które sprawiają, że stajemy się właścicielem czegoś, co istnieje jedynie w świecie digitalu. Niedawno głośno było o tym, że swoją wirtualną miłość sprzedała influencerka Marti Renti za milion złotych.

Doda uważa, że to jest biznes przyszłości.

Każdy myśli, że po prostu oszalałam, zrobiłam z siebie skan 3D i chcę wciskać się od palca do stopy swoim zagorzałym fanom. (…) To jest superbiznes i kreowanie przyszłości, która nadchodzi wielkimi krokami i się przed nią nie ucieknie (…) Trzeba iść z duchem czasu i totalnie się otwierać na te rzeczy, które nas zaskakują i na początku mogą wydawać nam się głupie, nierealne i trochę idiotyczne, ale wcale takie nie są.

To ma być coś wyjątkowego.

Najlepsze jest to, że osoba, która będzie taka szalona i kupi wszystkie części, to mogą sobie mnie wydrukować w 3D, mogą mnie wziąć i postawić realnie. Uwierzcie mi, że ten skan, pozycja, strój i to wszystko przygotowałam dla wszystkich możliwych fetyszystów wszystkiego!

Później dodała na Instagramie:

Dzięki NFT świat za chwile zmieni się nie do poznania. To co zrobiłam to zaledwie początek rewolucji, ale także ewolucji. Każde moje NFT i jego wartość będą rosły wraz z moją popularnością. Zestawiając to z moimi planami na przyszłość moi fani pierwszy raz będą mieli okazję wzbogacić się posiadając w swojej kolekcji moje NFT.

Niektórzy fani nie kryli swojego zaskoczenia i nie wszyscy do końca rozumieją pomysł:

  • Doda uwielbiam Cię ale sorry żenada!
  • Nie tego się spodziewałam…
  • Ile będzie kosztować skompletowanie całej postaci? Niezła kasa z tego idzie. Śmierdzi przekrętem😂

Inni doceniają innowacyjność gwiazdy i już rejestrują się na stronie.

Doda: „Nigdy nie spałam z moimi mężami”

Myślicie, że znajdą się chętni na fragment ciała Dody?

scena z: Doda, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

scena z: Doda, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Doda, fot. Grabowski/AKPA