Doda na swoim Instagramie relacjonowała pobyt na Festiwalu Filmowym w Cannes. Wstawiła nawet zdjęcia z czerwonego dywanu, po którym pląsała razem z mężem, Emilem Stępniem. Piękna, połyskująca kreacja sprawiała, że od piosenkarki nie można było oderwać wzroku. Stylizację zepsuł jednak jeden szczegół. Znów chodzi o torbę.

Doda, Mercedes, Torbicka i Wieniawa na schodach w Cannes!

Do balowej, gorsetowej sukni Doda dobrała lawendową kopertówkę na pasku. Zdaniem obserwujących dodatek pasował do stylizacji jak pięść do nosa:

– Czyli nie mogla byc w innym kolorze :)? poza tym sama prosilas o opinie.. Wiec sie dziele. Suknia mega ale torebka przy tej sukni wyglada jak z bazaru

– ta torebka cos nie teges

Dorota bardzo przejęła się krytyką obserwujących. Na swoje Instastory wstawiła relację z tłumaczeniami. Okazuje się, że torba miała wyjątkowe zadanie:

– Kochani! Całujemy wirtualnie te torbę od zapięcia po paseczek za to, iż dzięki Niej Polska miała relacje z najważniejszego wydarzenia dla naszej kinematografii w tym roku! […] Ona kryła w sobie ładowarkę, power banka oraz telefon, który to wszystko dla Polski uwiecznił! Dziękujemy Ci o lawendowa bogini.

Doda w Cannes na premierze Zimnej wojny Pawlikowskiego (ZDJĘCIA)

Kupujecie to tłumaczenie? Spełnicie prośbę Doroty i ucałujecie tak ważną dla polskiego społeczeństwa kopertówkę-boginię?