Dorota R. „Doda” dziś usłyszała zarzuty. Jak dowiedział się nieoficjalnie portal tvp.info zarzuty związane są z działaniem na szkodę wierzycieli. Emil S. także usłyszał zarzuty i został zatrzymany! 

Doda o współpracy z mężem. Przyznaje: „Nie ucieknę od odpowiedzialności”

Doda usłyszała zarzuty

Doda od kilku miesięcy głośno mówiła o sytuacji związanej z firmą męża jak i rozwodzie. W rozmowie z „Wprost” nie ukrywała, że nie ucieka od odpowiedzialności za bezgraniczne ufanie mężowi. Teraz skomentowała najświeższe doniesienia:

Jako producent kreatywny, tworząc film od a do z, wykonałam swój obowiązek przynosząc gotowe dzieło. Ba! Nie byle jakie, bo bijące kinowe rekordy oglądalności 2021 roku. Drugiego producenta, mojego ex męża zadaniem było przynieść na to budżet, dopiąć umowy z inwestorami i opłacić ekipę. On dostał hita, ja same problemy. Emil wczoraj z ponoć 40 zarzutami został aresztowany. Ja jako Prezez spółki dostałam jeden zarzut i pewnie parę lat bronienia się w sądzie. Rozumiem. Za głupotę, naiwność i zaufanie się płaci – oświadcza.

Podkreśla, że brak świadomości nie zwalnia jej z odpowiedzialności i była na to psychicznie przygotowana.

Chcę pomóc inwestorom i ekipie odzyskać pieniądze, dlatego przejęłam konto z syndykiem, z którym omawiałam porozumienia od miesiąca. Dalej będę promować oraz dystrybuować ten wspaniały film, ale już SAMA! Nauczka na przyszłość: jesteś artystą? Twórz filmy, a nie spółki. Do tego pierwszego jak widać mam talent. Ps : nie musicie mi zasłaniać oczu w artykułach – niczego się nie wstydzę, bo nie mam nic na sumieniu – zakończyła piosenkarka. 

Radio RMF FM dowiedziało się, że Dorota R. jest oskarżana o „pomocnictwo do przestępstwa z artykułu 300 Kodeksu karnego, mówiącego o udaremnieniu zaspokojenia wierzycieli”. Grozi jej nawet do 8 lat więzienia, w przypadku, gdy szkodę wyrządzono wielu wierzycielom.

HIT! Doda wkradła się na premierę „Dziewczyn z Dubaju” i nikt jej nie zauważył! „Ochroniarz nie chciał mnie wpuścić”

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Emil Stępień (@emilstepien_official)

Doda Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Doda zapewnia, że nie jest bogata: "Jestem goła i wesoła po moich eskapadach małżeńskich"

Doda zapewnia, że nie jest bogata: „Jestem goła i wesoła po moich eskapadach małżeńskich”