Doda jakiś czas temu wyznała, że jest szczęśliwie zakochana, a swojego obecnego partnera poznała po zakończeniu programu „Doda. 12 kroków do miłości”. Początkowo ukrywała jednak swoją relację i próżno było szukać w mediach społecznościowych ich wspólnych, romantycznych zdjęć. Teraz jednak zakochana para wyjechała na wspólne egzotyczne wakacje i Doda coraz śmielej prezentuje swojego wybranka.

Doda BARASZKUJE z nowym partnerem w łóżku (WIDEO)

Doda i Dariusz Pachut pojechali razem do Wietnamu

W nowym poście na Instagramie w końcu zaprezentowała go w całej okazałości i na wspólnej fotce mogliśmy zobaczyć jego twarz! Nikt nie ma już wątpliwości, że to od dawna podejrzewany przez internautów Dariusz Pachut – ratownik medyczny, podróżnik, sportowiec i były Doroty Gardias. Doda zdradziła też jaka była ich ostateczna destynacja – wylądowali w Wietnamie na egzotycznej wyspie Phu Quoc. Jak napisała na Instagramie „to jej pierwsze wakacje od roku” oraz wyjazd, który od początku do końca został zorganizowany za nią, dzięki czemu nie musiała się o nic martwić:

Zgadliście -jesteśmy w Wietnamie. @r.pl wysłało nas na egzotyczną wyspę Phu Quoc,nie przeładowaną turystami, z pięknymi plażami i nowymi hotelami.To moje pierwsze od roku wakacje…był wyjątkowo pracowity więc z radością świętuje prace nad płytą i reality.Pierwszy raz nie organizowałam NIC cała organizacja wyjazdu była po stronie biura: przeloty, transfery, hotele, a na miejscu jest rezydent , który rozwiązuje każdy mój problem KAŻDY( a wiemy ,ze łatwo nie jest).Przed nami jeszcze Ho Chi Minh, Hanoi, Ha Long Bay Ale póki co wyciskam tę wyspę jak cytrynę i wiem, że czeka mnie prawdziwy SAJGON.

Następnie w jej relacji na InstaStories pojawiło się kilka kadrów z hotelu. Doda postanowiła też pobawić się filtrami i „zrobić” sobie fryzurę „dostosowaną do azjatyckich klimatów”, a następnie opowiedziała zachwycona, że hotel spełnia jej wszystkie wymagania i biuro podróży naprawdę się spisało. Dodała też, że uwzględniono nawet jej mizofonię:

Pierwszy raz jestem w Wietnamie. Nie mogę się doczekać kiedy zwiedzę go jeszcze poza wyspą. Hotel jest bardzo ładny, nie ma co ukrywać, że jestem osobą wymagajacą jeżeli chodzi o ciszę, więc nasze biuro podrózy spisało się nawet w 200% ponieważ cisza nocna jest tu nawet dzienną. Jest bardzo cicho i bardzo spokojnie, dzisiaj spałam 12 godzin.

Wśród oferowanych atrakcji pojawiło się też niespotkane przez nią wcześniej SPA all inclusive:

I jest coś czego jeszcze nigdy nie widziałam w żadnym hotelu czyli all inclusive SPA – każdy gość może się do bólu masować, korzystać ze spa, robić sobie różne zabiegi w cenie pobytu.

Następnie Dodę naszła autorefleksja w kwestii swojego stroju sugerując, że wygląda jak „Jagna w Wietnamie” oraz „jakby właśnie szła na truskawki”, jednak Dariusz natychmiast zaprzeczył zapewniając ją gorąco:

Pięknie wyglądasz SKARBIE, pięknie wyglądasz

Pod ich wspólnym zdjęciem na Instagramie posypała się prawdziwa lawina komplementów i ciepłych słów:

Super widzieć Cię wreszcie tak szczęśliwa! prośba do Pana, który Cie obejmuje- Błagam zrob wszystko by już do końca życia była szczęśliwa u Twego boku, a jej lzy były tylko i wyłącznie ze szczęścia! Dbaj o nią i nie pozwol skrzywdzic!

 

Pięknie razem wyglądacie

 

Tak bardzo się cieszę widząc Ciebie tak szczerze uśmiechniętą

 

Dodu Ty moja Kochana należy Ci się wszystko co Najlepsze bo zasłużyłaś

 

Najprzystojniejszy z wszystkich dotychczasowych facetów

 

Najważniejsze że macie takie uśmiechy na twarzy

 

Podpisuje się, że najprzystojniejszy z dotychczasowych partnerów

 

Ten usmiech mówi więcej niż tysiące słów!

Doda opublikowała na Instagramie pierwsze zdjęcie ze swoim ukochanym. Wybrali się na wakacje

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen

Doda zdradziła, że cierpi na tę przypadłość. To cud, że nie przeszkadza jej w branży muzycznej!

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen

IG: dariuszpachut

 

IG: dariuszpachut

IG: dariuszpachut

Doda podsumowuje finał swojego show. Dostaje… GROŹBY ŚMIERCI!

pasekkozak