Ostatnio swoją przeprowadzkę do Los Angeles zapowiadała Sara Boruc, a teraz Doda w jednym z wywiadów oznajmiła, że myśli całkiem poważnie o opuszczeniu naszego kraju. Dlaczego? Jak się okazuje powodem ma być stan zdrowia. A konkretniej rzecz ujmując męczące piosenkarkę od lat bóle kręgosłupa.

Doda już po drugiej rozprawie rozwodowej! Pojawił się Emil Stępień?

Czy Doda wyprowadzi się z Polski?

Czy Doda naprawdę ma w planach przeprowadzkę? Takie pytanie zadał artystce niedawno Super Express. Jak na nie odpowiedziała? Okazuje się, że jest to jej marzenie i ma wielką nadzieję, że już niedługo uda jej się je zrealizować.

Jeśli chodzi o moją przeprowadzkę, to jest to w sferze pragnień i celów. I wierzę, że to się spełni. Każdy, kto ma schorzenia takie jak ja, wie, że pogoda, jaką mamy teraz, to najgorszy okres w roku ze względu na dyskomfort i bóle reumatyczne. I to nie jest miłe. Wysoka temperatura, słońce, które rozgrzewa kości, to coś ratującego i uśmierzającego ewentualny ból. Ale ja, tak szczerze mówiąc, już się do tego bólu przyzwyczaiłam. Zwłaszcza, że dużo ćwiczę, zdrowo się odżywiam – powiedziała w wywiadzie Dorota.

I choć oczywiście na ten moment nie znamy żadnych szczegółów, jesteśmy przekonane, że mieszkanie w tak zwanych ciepłych krajach, będzie rozwiązaniem tylko na chłodniejszą część roku. Trudno nam sobie wyobrazić, że Doda opuści na zawsze swoich wiernych fanów.

scena z: Doda, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Doda, fot. Baranowski/AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA