Dorota Rabczewska, a właściwie Dorota Aquetija Rabczewska już nie długo będzie szukała mężczyzny swojego życia na oczach całej Polski. Okazuje się, że nie wyklucza nawet zamążpójścia. Wie dokładnie kim ma być jej trzeci mąż!

Doda wyjdzie za mąż za policjanta?

Piosenkarka już dwukrotnie stawała na ślubnym kobiercu. Jednak ani jej małżeństwo z Radkiem Majdanem, ani z Emilem Stępniem nie przyniosło Dodzie upragnionego szczęścia. Teraz zamierza zrobić „casting” na oczach całej Polski. 38-latka będzie bohaterką nowego programu, gdzie będzie umawiała się z różnymi mężczyznami z całej Polski.

DODA komentuje aferę Fabijański & Maffashion & Rafalala!

Doda spotka się z 12. kandydatami. Okazuje się, że artystka nie wyklucza nawet zamążpójścia. W swojej relacji na Instagramie wyznała kim powinien być jej idealny partner.

Gdybym miała wychodzić trzeci raz za mąż, to, żeby nie być w***ana na minę jak ostatnio, chyba wyjdę za policjanta, prokuratora, albo sędziego – wyznała.- Przynajmniej będę miała pewność, bezpieczeństwo i święty spokój.

OMG! Doda przed kamerami będzie szukała trzeciego męża

Komentarz ten odnosił się do problemów z prawem jakie miał jej ostatni mąż. Myślicie, że takie zawody uchronią Doda przed podobnymi sytuacjami?

 

scena z: Doda, SK:, , fot. AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. Niemiec/AKPA