Dominic D’Angelica, jak zapowiedział przed świętami, przerwał milczenie w sprawie skandalu za przestępstwo seksualne. Mężczyzna po długiej nieobecności powrócił na Instagrama i opublikował filmik, na którym wystąpił razem z bratem Stefanem. Model skomentował stawiane mu oskarżenia. Co powiedział?

Dominic D’Angelica składa życzenia i zapowiada, że zabierze głos jeszcze przed Nowym Rokiem

Oświadczenie Dominica D’ Angelici w sprawie afery o wykorzystywanie seksualne

Dominic D’ Angelica został usunięty z finału 9. edycji programu „Top Model”, po tym gdy na jaw wyszły mroczne fakty z jego przeszłości. Okazało się, że początkujący model w Stanach został skazany za przestępstwo seksualne. Angelica wydał oświadczenie, w którym bez podawania szczegółów utrzymywał o swojej niewinności i na jakiś czas zniknął z Instagrama.

Dominic D’Angelica wrócił na Instagram. Matka jego ofiary REAGUJE na wideo, które zamieścił

Po jakimś czasie zapowiedział, że zabierze głos i wygląda na to, że postanowił przed nowym rokiem przerwać milczenie. Na jego profilu pojawił się filmik, na którym wspólnie z bratem Stefanem wyjaśniają, jak z ich perspektywy wygląda sprawa z skazaniem za współżycie z osobą, która nie skończyła szesnastego roku życia.

Wiem, że minął nieco ponad miesiąc, odkąd zabrałem głos. To był dla mnie trudny czas. Chcę, żebyście wszyscy wiedzieli, że nie zrobiłem tego, o co mnie oskarżono. Wszystko, co o mnie widzieliście, pochodzi od jednej strony historii. Ja i moja strona nigdy nie mieliśmy okazji zeznawać. Nigdy nie byłem w sądzie. Każda historia ma zawsze dwie strony – zaczął Dominic.

Dominic D’ Angelica tłumaczy się z afery seksualnej

D’ Angelica przekonywał, że nie czuje się winny. Swoje oskarżenie o seksualne nadużycia tłumaczy tym, że zdecydował się na ugodę ze względów finansowych – nie było go stać na opłacenie prawników.

TVN wydał oświadczenie w sprawie Dominica: Zostaną wyciągnięte konsekwencje

Nigdy nie zlekceważyłbym kobiety, dlatego te oskarżenia są dla mnie trudne. Wie o tym każdy, kto był w podobnej sytuacji. Chcę was wszystkich przeprosić za to, że widzicie moje nazwisko w mediach – powiedział.

Stefan dodał, że w tej historii są dwie strony medalu. Przyznał, że gdyby taka sytuacja miała się powtórzyć, to zdecydowaliby się na opłacenie prawników.

Brat Dominica D’Angelica z „Top Model” zabrał GŁOS. Opowiedzą całą historię

Gdybyśmy teraz musieli zapłacić kolejną sumę pieniędzy, aby z czymś walczyć, to byśmy to zrobili. Jednak wtedy mieszkaliśmy z mamą, byliśmy młodzi i nie mieliśmy pieniędzy. (…)  Pamiętajcie, są dwie strony tej historii – dodał brat Dominica.

Model na zakończenie dodał, że Polska zajmuje szczególnie miejsce w jego sercu i zamierza tutaj wrócić.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Dominic D’Angelica przerywa MILCZENIE na Instagramie: Nie było mnie chwilę…

Dominic D’Angelica opublikował WPIS po finale „Top Model”

Dominic D’Angelica wydał OŚWIADCZENIE: „Nie jestem przestępcą seksualnym”