Ponad dekadę temu media huczały od plotek, że Joanna Sydor została sama po tym, jak jej partner i ojciec jej dziecka – były reżyser Mariusz Malec wyprowadził się do nowej partnerki Dominiki Ostałowskiej.

Dominika Ostałowska kiedyś i dziś

Dominika Ostałowska przerywa milczenie

Dominika Ostałowska po latach zabrał głos. Jak stwierdziła, ma dość kłamstw na swój temat. Aktorka wydała oświadczenie na Instagramie, w którym zapewnia, że nikomu nie rozbiła związku:

Nie związałam się (…) z Mariuszem Malcem, kiedy był on jeszcze w związku z Joanną Sydor. Stało się to kilka miesięcy po ich rozstaniu i wiele miesięcy po moim rozstaniu z Hubertem Zduniakiem (ojcem mojego syna), którego przyczyną były całkowicie odmienne powody – zapewnia.

Zdradza, że Joanna Osydor przeprosiła już ją za pomówienia, ale list był prywatny, a „oskarżenia padły publicznie w wywiadzie udzielonym jednemu z tabloidów. (…)„.

ORŁY 2023. Magdalena Różczka i Jan Holoubek debiutują razem na ściance, Magdalena Koleśnik ogłosiła ciążę

Na koniec tłumaczy, dlaczego powróciła do afery sprzed lat:

13 lat temu nie podejrzewałam, że będzie to tyle trwać, sądziłam, że nie ma sensu bronić się, kiedy te wszystkie informacje są czystym kłamstwem i, że prędzej same wygasną niepodsycane moimi wypowiedziami. Nie chciałam też nikomu swoimi szczegółowymi sprostowaniami zrobić krzywdy. Miałam natomiast drobną nadzieję, że ktoś z zainteresowanych może sam zabierze głos i wszystko się wyjaśni. Po wielu latach postanowiłam to zrobić wreszcie sama, sądzę, że wystarczająco treściwie, aczkolwiek najogólniej jak tylko się da — podsumowała.

Joanna Sydor/fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Joanna Sydor, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Dominika Ostałowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

 Dominika Ostałowska, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

Dominika Ostałowska, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA