Dominika Tajner na początku stycznia poleciała do Pragi na operację rekonstrukcji piersi. Wówczas po raz pierwszy pokazała nowego partnera Adama Witkowa, który towarzyszył jej w tej dość trudnej podróży. Mówiła w „Twoje Imperium”, że w końcu znalazła bratnią duszę:

Nowy ukochany wspiera mnie w walce o odzyskanie zdrowia i nie pozwala mi się załamać. Gadamy długimi godzinami, tematy nam się nie kończą. Pierwszy raz w życiu czuję się taka szczęśliwa – powiedziała w „Twoje Imperium”.

Dominika Tajner już po OPERACJI rekonstrukcji piersi! „Pierwsza doba była bardzo trudna”

Dominika Tajner zaręczyła się

Miesiąc później, para już nie była razem. Dominika Tajner znów w rozmowie z „Twoim Imperium” wyznała, że traumatyczne doświadczenia odbiły się negatywnie na ich związku:

Nie jest wykluczone, że nasz związek tego nie przetrwa. Szkoda mi tego, bo Adam był moją bratnią duszą. Ale widocznie bratnie dusze nie zawsze mogą być w związku. Nie dam o nim złego słowa powiedzieć. On mi naprawdę pomógł, gdy go potrzebowałam. Adam zawsze będzie mógł na mnie liczyć – wyznała w „Twoje Imperium”.

Dominika Tajner nie musiała długo czekać na kolejną miłość. W kwietniu na łamach „Na Żywo” zdradziła, że znów jest zakochana. Teraz wyszło na jaw, kto jest jej nowym wybrankiem, a chodzi o Mariusza Wacha.

W sobotni wieczór podzieliła się z fanami na Instagramie, że właśnie powiedziała „TAK”. Para już zdążyła nawet ustawić nowy związek na Faceboooku. Gratulujemy!

Fot. instagram/dominika_tajner

Dominika Tajner znów jest sama? „Szkoda mi tego, bo Adam był moją bratnią duszą”

Para pojawili się razem na akcji gotowania posiłków dla uchodźców z Ukrainy, wówczas jeszcze nie chcieli zdradzić przed mediami, że coś pomiędzy nimi zaiskrzyło.

Dominika Tajner, Mariusz Wach Fot. Gillert/AKPA

Dominika Tajner, Mariusz Wach Fot. Gillert/AKPA