Ashley Morgan Smithline – jedna z byłych oskarżycielek Marilyna Mansona (54 l.) twierdzi w nowym oświadczeniu prawnym, że była partnerka muzyka (i główna oskarżycielka) Evan Rachel Wood i inni „zmanipulowali” nią, aby przedstawiła fałszywe oskarżenia o gwałt.

Marilyn Manson oskarżony o wykorzystanie seksualne 16-latki

Uległam presji ze strony Evan Rachel Wood i jej współpracowników, aby oskarżyć [Mansona] o gwałt i napaść, które nie były prawdziwe, mówi Ashley Morgan Smithline w rozmowie z PageSix.

37-letnia modelka wcześniej oskarżyła Marilyna Mansona o zgwałcenie jej podczas cięcia nożem ze swastyką i wpychaniem jej pięści do ust podczas seksu.

Marilyn Manson jednak niewinny?

Teraz Smithline twierdzi, że te publiczne wystąpienia i sam pozew były farsą. W swoim oświadczeniu dodała, że albo dziewczyna Evan Rachel Wood – Illma Gore, albo Ashley Walters – była asystentka Mansona, która również wcześniej go pozwała – skontaktowali się z nią w 2020 roku.

Internauci przeciwko „toksycznej kobiecości”. Stają w obronie Mansona

Kobiety rzekomo proponowały Smithline udział w spotkaniach grupowych z innymi, którzy twierdzili, że są „ofiarami” Mansona. Smithline twierdzi, że na spotkaniach zapytano ją, czy była „chłostana, przykuta łańcuchem, związana, pocięta, napadnięta podczas snu, pobita lub zgwałcona” przez Mansona, a ona rzekomo odpowiedziała, „Nie, to mi się nie przydarzyło.

Smithline twierdzi, że odkąd zaczęła wierzyć w to, co „powiedziano jej” o Mansonie, rzekomo pozwoliła Gore sporządzić szkic, a następnie opublikować oświadczenie na swoim Instagramie.

MARILYN MANSON Fot. Hoogerhuis / Capital pictures / Forum