Występ Rihanny na Super Bowl 57 odbił się szerokim echem w mediach. Gwiazda nie tylko dała prawdziwe show, ale zaskoczyła również informacją o kolejnej ciąży. Okazuje się jednak, że jej występ nie wszystkim przypadł do gustu, a swoją opinie zdążył wyrazić były prezydent USA – Donald Trump, który nie szczędził ostrych słów pod adresem piosenkarki.

Rihanna na Halftime Super Bowl! Po latach wraca na scenę i ogłasza ciążę

Donald Trump krytykuje występ Rihanny na Super Bowl

W niedzielę wieczorem po koncercie Rihanny na Super Bowl, Donald Trump dał upust swoim emocjom i w założonej przez siebie platformie „Truth Social” napisał:

TOTALNA PORAŻKA! Rihanna dała bez wątpienia najgorszy występ w przerwie meczu w historii Super Bowl – to po tym, jak obraziła znacznie ponad połowę naszego narodu, który już jest w poważnym UPADKU, swoim wulgarnym i obraźliwym językiem. To tyle, jeśli chodzi o jej „Stylistkę!” – dodał, nawiązując do swojej poprzedniej wypowiedzi, w której skrytykował Rihannę pisząc: Bez jej „stylisty” byłaby NICZYM. Złe wszystko i BRAK TALENTU!

Wcześniej, do krytyki piosenkarki przyłączył się kongresmen Ronny Jackson (R-Texas), w którego wpisie na Truth Social mogliśmy przeczytać:

Dlaczego NFL pokazuje to gówno? Rihanna NIE POWINNA być wykonawcą w przerwie meczu!!

Skąd jednak tak skrajna nienawiść do Rihanny? Gwiazda od wielu lat toczy „bój” z Trumpem i od początku krytykowała jego prezydenturę. W 2017 roku skrytykowała wprowadzony przez niego zakaz wpuszczania do Stanów Zjednoczonych mieszkańców krajów muzułmańskich, o czym pisała na Twitterze:

Jestem zniesmaczona tą druzgocącą wiadomością. Ameryka jest rujnowana na naszych oczach! Jaką niemoralną świnią trzeba być, żeby wdrożyć takie bzdury!

Z kolei w 2020 roku Rihanna została przyłapana podczas malowania sprayem samochodu z napisem „F**k Trump”.

Jak podają zagraniczne media, The Independent skontaktował się z przedstawicielami Rihanny w celu uzyskania komentarza, jednak na ten moment artystka nie zdecydowała się odpowiedzieć byłemu prezydentowi.

Zdesperowany Donald Trump tworzy WŁASNE MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

 

Odchudzona Rihanna na konferencji SuperBowl: „Jestem tak skupiona, że zapomniałam o swoich urodzinach”

Rihanna na Halftime Super Bowl!

Rihanna na Halftime Super Bowl!

Reuters / Forum

Reuters / Forum

Reuters / Forum

Backgrid USA / Forum

Reuters / Forum

Reuters / Forum

Reuters / Forum