Donald Trump niedawno zadziwił świat sprzedając na swojej stronie internetowej serię patriotycznych butów. W tym złotego modelu za kostkę, który sprzedał się w oka mgnieniu. Teraz Donald Trump, który kandyduje w wyborach prezydenckich w USA, zajął się sprzedażą Biblii z patriotycznym motywem na okładce. Każda sztuka to koszt zaledwie 238 złotych.

Donald Trump zachęca swoich zwolenników do zakupu, „jego ulubionej książki”. Do biblijnej akcji powstał również nowy slogan „MAKE AMERICA PRAY AGAIN”, co jest nawiązaniem do jego słynnego hasła wyborczego „MAKE AMERICA GREAT AGAIN”.

Wnuczka Donalda Trumpa to prawdziwa piękność

Donald Trump wykorzystuje Biblię do swoich niecnych celów pod osłonką „nawracania pogubionego” narodu amerykańskiego na chrześcijaństwo. Jedni są wściekli, inni się z tego po prostu śmieją.

Łatwa do czytania, z dużą czcionką. Słowa Jezusa zaznaczone są na czerwono.

Donald Trump sprzedaje Biblie…

Koncepcja Biblii oznaczonej amerykańską flagą, a także wykorzystywanie tekstu, który chrześcijanie uważają za święty, wzbudziły zaniepokojenie w kręgach religijnych. Jego nowy biznes rodzi również pytania o motywacje Donalda Trumpa, ponieważ były prezydent znajduje się w trakcie kilku kosztownych batalii prawnych.

Donald Trump chce deportować księcia Harry’ego

Wszechobecny „święty tekst chrześcijański” jest najlepiej sprzedającą się książką na świecie, a kościoły często rozdają je za darmo. Biblię można także bezpłatnie czytać na wielu stronach internetowych i w aplikacjach, nie wspominając o darmowych kopiach pokojach hotelowych i innych miejscach. Dlatego wersja „God Bless the U.S. Bible”, która kosztuje 59,99 dolarów i nie obejmuje kosztów wysyłki ani podatków, wzbudza tyle emocji.

Za te pieniądze kupujący Biblię Trumpa otrzymują szereg dodatków. Paczka z Biblią Trumpa zawiera także kopie Konstytucji Stanów Zjednoczonych, Karty Praw, Deklaracji Niepodległości i Przysięgi Wierności.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: