W wieku 85 lat zmarł Mariusz Walter, współzałożyciel i prezes TVN oraz symbol polskich mediów ostatnich kilkudziesieciu lat. Pożegnało go wiele gwiazd i podopiecznych stacji, którzy zawdzięczają mu karierę.

Nie żyje Mariusz Walter. Współzałożyciel TVN

Dorota Gardias dostała pismo od Mariusza Waltera po dwóch miesiącach pracy w TVN

Teraz do pożegnań dołączyła Dorota Gardias, która na swoim Instagramie udostępniła pismo, jakie dostała od prezesa TVN. Okazuje się, po zaledwie dwóch miesiącach pracy wezwał ją do siebie na rozmowę! Dorota nie przeskrobała jednak nic złego, a zamiast tego zapewniła, że Mariusz Walter od początku ją wspierał w dalszych sukcesach:

Pan Mariusz … po dwóch miesiącach mojej pracy w TVN wezwał mnie do siebie na rozmowę… nigdy nie zapomnę tego spotkania. Nikt nigdy tak we mnie nie uwierzył jak On. Nikt nigdy nie dał mi takiego wsparcia. Był przy każdym sukcesie i porażce – chwalił i kibicował. Wspierał, podpowiadał…. A ta wiara dodawała skrzydeł!!! Był obecny!!! Był z nami… tego nie da się opowiedzieć… To był zaszczyt… !!! dziękuje Panie Mariuszu. Nadal czuje ten wiatr 🙂 i nie zapomnę tej rozmowy.

Z kolei w udostępnionym piśmie od Waltera czytamy:

Pani Doroto! Bardzo serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów w przyszłości. Mam nadzieję, że ten wczorajszy wieczór będzie dla Pani ważny w dalszej zawodowej karierze, czego Pani szczerze życzę. Z gratulacjami, Mariusz Walter.

Dorota Gardias pokazał, jak jej córka jeździ w samochodzie. To się mogło bardzo źle skończyć!

Dorota Gardias dostała pismo od Mariusza Waltera po dwóch miesiącach pracy w TVN, IG: dorotagardias

pasekkozak