Dorota Szelągowska od lat projektuje, remontuje i urządza mieszkania Polaków. I to nie tylko klientom, którzy korzystają z usług jej biura, ale także uczestnikom programów, w których projektantka jest gospodynią. Choć w większości przypadków właściciele mieszkań zgłoszonych do remontu w telewizyjnych programach byli zadowoleni z efektu końcowego, to nie zawsze finał był pozytywny.

Dorota Szelągowska PRZED I PO wykonaniu makijażu. „Oto proces tworzenia Pani z Telewizji”

Dorota Szelągowska o nieudanej metamorfozie

W każdym z programów Dorota Szelągowska robi wywiad z właścicielami mieszkania albo wypytuje, co się podoba, a co nie osobie, dla której przygotowuje projekt. Na tej podstawie planuje metamorfozę i zwykle na koniec programu widać radość. Projektantka przyznała, że w jednym z programów właściciele mieszkania nie byli zadowoleni przeprowadzonego przez nią remontu.

Rzeczywiście była sytuacja, gdzie bohaterom nie do końca podobał się remont. Potem co prawda zmienili zdanie, ale dla nas to był straszny policzek. Chodziliśmy do tyłu przez dwa tygodnie, bo ten finał i ta radość u ludzi to jest tak naprawdę paliwo napędowe na kolejne remonty  – wyznała w rozmowie z „Galą”.

Jak dodała, wraz z ekipą włożyła sporo serca w projekt, niestety tym razem nie trafiła w gusta uczestników. Ma nadzieję, że taka sytuacja już nigdy jej się nie przytrafi.

Mam nadzieję, że to już się nigdy nie powtórzy. Natomiast mogę powiedzieć, że zrobiliśmy wszystko, żeby on się spodobał i rzeczywiście zrobiliśmy tak, jak państwo chcieli, ale ludzie też są różni. To było ciężkie przeżycie – dodała Szelągowska.

Lubicie programy Doroty Szelągowskiej? Podobają Wam się jej metamorfozy?

ZOBACZ TEŻ:

Dorota Szelągowska zrobiła przemeblowanie w salonie: „Ale klimat”

sDorota Szelągowska pokazała BAJKOWY pokój dziecięcy: Izolacja dzień 10…

Sonda

poll-violet

Podobają Ci się przeprowadzane przez nią metamorfozy?

1
Dorota Szelągowska na ściance

Zdecydowanie tak! Mogłaby zrobić metamorfozę mojego mieszkania

2
Dorota Szelągowska na spotkaniu prasowym.

Nie do końca przemawiają do mnie jej projekty. Wolę innych projektantów wnętrz

Dorota Szelągowska na ściance

Dorota Szelągowska/fot. AKPA

Dorota Szelągowska na ściance

Dorota Szelągowska/fot. AKPA