Dorota Szelągowska nie lubi obnosić się ze swoim życiem prywatnym. Utrzymuje je w tajemnicy do tego stopnia, że dopiero po kilku miesiącach poinformowała swoich fanów, że wyszła za mąż. Był to bardzo nietypowy ślub.

Doda z Emilem dwa dni przed ślubem OSTRO się kłócili!

Ze swoim mężem ma córkę, kilkomiesięczną Wandę. O tym, że zmieniła swój stan cywilny, powiedziała magazynowi Twój Styl:

– Wyszłam za mąż. Ja niczego nie ukrywałam, tylko się z tym nie obnosiłam.

– przyznała skromnie.

Wygląda na to, że Dorota znalazła wreszcie idealnego partnera. Po nieudanym małżeństwie z Adamem Sztabą, wreszcie związała się z mężczyzną, który jest jej pisany:

– Mój mąż jest unikalnym dowodem na to, że związki partnerskie istnieją. W nocy do dziecka wstajemy oboje, domem zajmujemy się po równo, on rano robi śniadanie. Cholera, to jest możliwe!

Plotki o tym, że dziennikarka wyszła za maż, pojawiły się już kilka miesięcy temu, kiedy w poście na social media zwróciła się do swojego partnera per mąż. Fani gratulowali, jednak gwiazda nie potwierdzała, ani nie zaprzeczała przesłankom.

Co ciekawe, Dorota zdecydowała się na skromne… wesele. A właściwie przyjęcie w kawiarni po oficjalnej uroczystości w urzędzie. Obecne były 4 osoby, a na jedzenie wydała łącznie… 65 zł. Sama dziennikarka przyznała, że już kiedyś miała wielkie przyjęcie ślubne, a związek zakończył się rozwodem. Drugi raz nie chciała popełnić tego samego błędu:

– Ślub wzięliśmy w urzędzie w Wilanowie. My i czterech gości. Miało być trzech: mój syn Antek i świadkowie. W ostatniej chwili okazało się, że świadek ma nieaktualny dowód, więc musiałam ściągnąć Justynę, moją przyjaciółkę i makijażystkę. wydaliśmy na nie 65 złotych: na pięć kaw i pięć pączków.

Krupa planuje ślub! Zdradza JEDEN ważny szczegół

Uważacie, że ciche śluby to nowy trend wśród gwiazd i celebrytów? Chcą w tym szczególnym dniu być z dala od błysków aparatów paparazzi. To dobry pomysł?

#biuropometamorfozie #powrótdopracy #duma #niespodzianka

Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin)