24-letni raper Kodak Black był podobno wśród 4 osób, które zostały postrzelone przed restauracją w Los Angeles, gdzie odbywało się afterparty po koncercie Justina Biebera. Nad ranem w sobotę (czasu lokalnego) doszło do  bójki „między kilkoma osobami” przed popularną miejscówką The Nice Guy. W trakcie przepychanki oddano strzały.

Justin Bieber zagra prywatny koncert dla mordercy

Padły strzały na imprezie Justina Biebera

Nazwiska ofiar nie zostały ujawnione, chociaż policja powiedziała, że mężczyźni w wieku 19, 24 i 60 lat zostali przewiezieni do szpitala z ranami postrzałowymi. Władze poinformowały również, że „wystrzelono wiele pocisków” z ręcznej broni palnej.

 

Władze zidentyfikowały 2 ofiary ran postrzałowych, kiedy przybyły na miejsce zdarzenia. Sanitariusze ze straży pożarnej przewieźli następnie 2 ofiary do lokalnych szpitali z obrażeniami nie zagrażającymi życiu. Policja poinformowała również, że 2 kolejne ofiary pojechały do ​​lokalnych szpitali we własnym zakresie. Każda z ofiar jest w stabilnym stanie.

Tak wygląda rodzeństwo Justina Biebera

W raporcie policji można przeczytać, że strzały zostały „oddane przez nieznanego podejrzanego, który następnie uciekł z miejsca zdarzenia w kierunku południowym”. Podejrzany został opisany jako czarnoskóry mężczyzna. Nie dokonano żadnych aresztowań.

Afterparty odbyło się w pobliżu Pacific Design Center, gdzie 27-letni Bieber wystąpił wcześniej podczas imprezy h.wood i Revolve Homecoming Weekend. Sam Justin Bieber nie wydał jeszcze żadnego oświadczenia.

Hailey i Justin Bieber

Hailey Bieber i Justin Bieber fot. Backgrid USA / Forum

Justin Bieber Fot. The Daily Stardust / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Justin Bieber w niebieskim garniturze

Justin Bieber w niebieskim garniturze fot. Backgrid USA / Forum