55-letni Dr. Drake trafił do szpitala w Los Angeles. Raper i producent muzyczny zwrócił się do swoich fanów na Instagramie – wyjawił w jakim jest stanie oraz podziękował personelowi medycznemu za pomoc.

Jessie J trafiła do szpitala!

Dr. Drake w szpitalu

Muzyk jest hospitalizowany w Cedars w Los Angeles. Choć sam nie poinformował o przyczynie jego pobytu w placówce medycznej, to amerykańskie media donoszą, że zdiagnozowano u niego tętniaka.

Na swoim profilu Dr. Dre zapewnił, że czuje się świetnie i następny post napisze już z domu.

Krystyna Janda tłumaczy się na wizji z „afery szczepionkowej”: „Boje się, że spotka mnie coś złego”

Dziękuje mojej rodzinie, przyjaciołom i fanom za zainteresowanie i życzenia. Mam się świetnie, a mój zespół medyczny zapewnia mi doskonałą opiekę. Wkrótce wyjdę ze szpitala i wrócę do domu. Ogromne podziękowania dla wszystkich wspaniałych lekarzy w Cedars. Jedna miłość – możemy przeczytać na Instagramie rapera.

Afera szczepionkowa. Maria Seweryn w środku nocy opublikowała nagranie

Dr. Dre zasłynął jako współzałożyciel grupy N.W.A., której debiutancki album „Straight Outta Compton” z 1988 roku okazał się wielkim sukcesem i stał  się przełomem w karierze muzyka. Artysta wziął pod swoje skrzydła nieznanych wówczas twórców: m.in. 50 centa, Jaya-Z, Gwen Stefani czy Mary J. Blidge, budując ich dzisiejsze kariery.

Raper toczy obecnie batalię sądową z wkrótce byłą żoną. Nicole Young w czerwcu ubiegłego roku złożyła pozew rozwodowy, wskazując na różnice nie do pogodzenia. Para spiera się o majątek gwiazdora, który przez Forbesa jest wyceniany na 800 mln dolarów. Nicole twierdzi, że Dr. Drake zniszczył podpisaną przez nich intercyzę, sam muzyk jest jednak innego zdania.

Dr. Dre z żoną

Dr. Dre i Nicole Young, fot. MediaPunch / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Dr. Dre trafił do szpitala

Dr. Dre trafił do szpitala, fot. MediaPunch / BACKGRID / Backgrid USA / Forum