Czy w świecie show-biznesu szykuje się kolejna wieloodcinkowa drama? Wygląda na to, że tak. Wszystko zaczęło się od wrzuconego na Instagram filmiku, w którym Paulina Koziejowska, nowa partnerka Macieja Orłosia, skomentowała pojawienie się Julii Wieniawy na gali z okazji 10. urodzin Elle.pl.

Julka, która wcześniej w wywiadach informowała, że ma dość bycia na świeczniku, nazywania jej „celebrytką” i śledzących ją na każdym kroku paparazzi, pojawiła się w ogromnych okularach słonecznych i mocno rozciętej sukni eksponującej zgrabne ciało. Koziejowska z nieskrywaną ironią skomentowała jej udział w gali:

Julia Wieniawa na wczorajszej imprezie Elle pokazała, że naprawdę jest bardzo zmęczona tym celebryctwem. Julia zdecydowała się na suknie, która więcej odkrywa niż zasłaniała, ale nie byłoby w tym nic złego, bo przecież dziewczyna ma naprawdę piękne ciało i może je śmiało pokazywać. Przyćmiła tą kreacją swoje zawodowe sukcesy, a przecież tak bardzo tego nie chciała. A mówię o tym wszystkim dlatego, że niedawno przeczytałam wywiad z Julią Wieniawą w magazynie „Viva”, gdzie powiedziała, że ma dosyć bycia nazywaną celebrytką. Nie chce żeby ktoś pisał jak wygląda, jaką ma fryzurę, jaką kreację założyła, z kim się spotyka… serio? Po tym wyjściu Julia myślała, że nikt nie napisze o jej stylizacji?

Partnerka Macieja Orłosia OSTRO uderza w Julię Wieniawę! Chodzi o jej stylizację z gali Elle

Julia Wieniawa odpowiada na krytykę Pauliny Koziejowskiej

Choć początkowo Julka przymknęła oko na tę zaczepkę, ostatecznie temat powrócił na pokazie nowej kolekcji ubrań Łukasza Jemioła. Pudelek postanowił skonfrontować z Wieniawą co sądzi o nieprzychylnych komentarzach Koziejowskiej na swój temat:

Kurczę, miałabym tyle zdań do powiedzenia teraz. Pogadam sobie chętnie z tą Pauliną, kiedy po raz kolejny na evencie przyjdzie całować mi tyłek, jak za każdym razem od tylu lat, a potem hejtować mnie w internecie. Spoko, być może miała słabe chwile. Mam nadzieję, że jej to przysporzyło nowych fanów na Instagramie – odparła.

Wieniawa podkreśliła również, że bynajmniej nie jest jej przykro po tym, co o sobie przeczytała:

Nie, mnie to rozśmieszyło, szczerze mówiąc – dodała Julia.

Julia Wieniawa nie lubi być celebrytką: „Nie lubię być w jednym worku z nimi”

Paulina Koziejowska ponownie uderza w Julię Wieniawę. Oczekuje przeprosin

Jak można się było spodziewać, na odpowiedź Pauliny Koziejowskiej nie trzeba było długo czekać. W rozmowie z Pudelkiem podsumowała:

Julia tą kwiecistą wypowiedzią sama wystawiła sobie świadectwo.

Po czym oznajmiła, że chętnie wyjaśni całą sprawę, ale najpierw domaga się publicznych przeprosin od Wieniawy:

Musiałaby mnie najpierw przeprosić. Publicznie. Wypowiedź przecież była do kamery.

Myślicie, że się doczeka?