W nowym dokumencie stancji ID „Ciekawy przypadek Natalii Grace: Natalia wyznaje” ukraińska sierota, która w 2010 roku została adoptowana przez Michaela i Kristine Barnett, szczegółowo opisuje swoje doświadczenia.

Kelly Clarkson, „Chciałam się zabić”

Barnettowie utrzymywali, że Natalia Grace, cierpiąca na wrodzoną dysplazję kręgosłupa i nasad kości, rzadką chorobę genetyczną, w chwili adopcji nie była małą dziewczynką, lecz dorosłą kobietą o niebezpiecznych skłonnościach.

Jednak teraz badanie DNA wykazało, że w sierpniu 2023 r. Natalia miała około 22 lat, co wskazuje, że w momencie wprowadzenia się do rodziców adopcyjnych miałaby około 9 lat, „Ten mały kawałek papieru wyrzuca do kosza każde kłamstwo rodziny Barnettów”, wyznała Natalia Grace.

Natalia Grace była ofiarą socjopatów?

Po oskarżeniu jej o kilka prób wyrządzenia im krzywdy, w 2012 roku Barnettowie zwrócili się do sądu o zmianę roku urodzenia Natalii z 2003 na 1989, co oznacza, że w momencie adopcji miała 20 lat.

Księżna Diana chciała zabić Camillę

W następnym roku Michael i Kristine Barnettowie przeprowadzili się wraz z trzema synami do Kanady, zostawiając Natalię, aby mieszkała sama. 6 lat później byłemu małżeństwu, które sfinalizowało rozwód w 2018 roku, postawiono zarzuty w związku z zostawieniem nieletniej samej sobie.

W 2022 roku Michaela uznano za niewinnego postawionych mu zarzutów, a w marcu 2023 roku prokuratorzy wycofali sprawę przeciwko jego byłej żonie. W nowym dokumencie Michaela Barnett wyznaje, że ZA WSZYSTKIM stała jego niezrównoważona żona i on również był jej OFIARĄ.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: