Marta Kaczyńska znowu znalazła się w oku medialnego cyklonu, tym czasem z powodów obyczajowych, związanych z jej obecnym i byłym związkiem.

Ze swoim pierwszym mężem, Piotrem Smuniewskim, rozwiodła się w 2007 roku. Para wychowywała razem córkę Ewę. Rozwód nastąpił z rzekomej winy niewiernego małżonka, a Kaczyńska złożyła też wówczas wniosek o tzw. zaprzeczenie ojcostwa.

Krótko potem córka prezydenta ponownie wyszła za mąż. Zaledwie po paru miesiącach bycia rozwódką została żoną Marcina Dubienieckiego. Ślub miał miejsce w kwietniu, dwa miesiące później na świat przyszła córka Martyna.

Dubieniecki zabrał w tej sprawie głos i w wywiadzie dla Newsweeka wyznaje, że to on jest „prawnie i faktycznie” ojcem Ewy.

Z jego wypowiedzi wynika jasno, że Ewa została poczęta, gdy Kaczyńska była w związku z Smuniewskim. To dość ciekawa wiadomość – wcześniej uważano, że Marta i Marcin Dubieniecki poznali się trzy lata po narodzinach ICH (jak się okazuje wspólnego) dziecka. Nie sposób nie przypomnieć też billboardów, na których Marta pozuje z rodzicami, córką Ewą i byłym mężem, kreując obraz rodziny mocnej, solidnej, katolickiej, z podpisem: Rodzina, uczciwość, przyszłość.

&nbsp

Dubieniecki, mąż Marty Kaczyńskiej: Jestem ojcem Ewy!

Dubieniecki, mąż Marty Kaczyńskiej: Jestem ojcem Ewy!

Dubieniecki, mąż Marty Kaczyńskiej: Jestem ojcem Ewy!