Wczoraj tłumy celebrytów pojawiły się na pokazie Magnum. Impreza odbyła się 19 kwietnia, czyli w 75. rocznicę wybuchu Powstania w Getcie Warszawskim. Na ulicach miast widzieliśmy tysiące osób z przypiętym żółtym żonkilem – symbolem pamięci o wydarzeniach z 1943 roku. Okazuje się, że gwiazdy obecne na pokazie w Pałacu Kultury i Nauki, nie do końca pamiętały o tragicznych wydarzeniach z czasu II wojny światowej.

Ale LANS! Tłum gwiazd na imprezie Magnum (ZDJĘCIA)

Na swoim Instagramie, Karolina Korwin-Piotrowska zamieściła poruszający wpis:

No i jak was, celeby szanować? No nie da się. Jest event. Są media. Fejm. I w dniu 75 rocznicy Powstania w Getcie Warszawskim jedynie @grazyna.wolszczak_official ma świadomość, ile znaczy ten jeden gest.

– zauważyła dziennikarka.

Grażyna Wolszczak jako jedyna została uchwycona na zdjęciach z żółtym żonkilem przypiętym na prawej piersi. Zdaniem Piotrowskiej, celebryci woleli pozować z lodami:

– Jak cholernie ważne jest to, by wykorzystać okazje ściankowa, media i fanów do powiedzenia czegoś ważnego, szczególnie w czasach, kiedy odradza się antysemityzm, jest przyzwolenie na ksenofobię i rasizm. Mieliście szanse. Zapomnienie to zbrodnia. Niczego się nie uczymy. Szkoda. Wstyd. Grażyna brawo!

– skwitowała Piotrowska.

Prawie łysa Katarzyna Warnke na ściance!

Uważacie, że gwiazdy popełniły faux pas zapominając o tak ważnej rocznicy? Był lans, a zabrakło powagi?

Dzienikarka w SZOKU: W rocznicę powstania pozowali z lodami, a nie z żonkilami!

Dzienikarka w SZOKU: W rocznicę powstania pozowali z lodami, a nie z żonkilami!

Dzienikarka w SZOKU: W rocznicę powstania pozowali z lodami, a nie z żonkilami!