Basia Pasek to dziennikarka, którą większość z nas może kojarzyć z programu „Dzień Dobry TVN”. 32-latka przez wiele lat współprowadziła w nim kącik show-biznesowy. Zrezygnowała jednak z tej posady na rzecz pracy coacha. Poza tym Barbara aktywna jest również w sieci. Od dawna prowadzi swojego bloga i kanały social media. Niedawno wydała też swoją pierwszą książkę-poradnik. To jednak nie jedyne zmiany w życiu kobiety. Te największe wydarzyły się parę dni temu na Kostaryce, gdzie aktualnie Basia przebywa na wakacjach.

Julia Wieniawa czy Barbara Pasek? Która wygląda lepiej na urodzinach Moliera2?

Basia Pasek zaręczyła się!

O tym, że już niedługo Basia zostanie żoną dowiedzieliśmy się z Instagrama dziennikarki. 32-latka opublikowała romantyczne zdjęcie ze swoim partnerem. Podpisała je w następujący sposób:

Gdzieś na końcu świata powiedziałam TAK najbardziej magicznemu mężczyźnie na świecie. Wszechświat połączył nas dawno temu, czuję, że znamy się tysiące lat… Po tak długim czasie nadszedł moment na polsko-greckie wesele. To jest historia na kolejną książkę… Jeżeli szukacie miłości – przestańcie. Miłość znajduje nas sama, kiedy ZAKOCHUJEMY SIĘ W ŻYCIU. Tylko tyle – napisała Basia.

Co dziś wiemy o narzeczonym Pasek? Poza tym, że to Grek, niewiele. Niemniej wygląda na to, że pod kątem związku to całkiem nowa historia.

Kozaczek gratuluje i już nie może doczekać się zdjęć z tego polsko-greckiego wesela!

scena z: Barbara Pasek, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Barbara Pasek, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Barbara Pasek, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA