Marina Łuczenko dziś poinformowała, że już niedługo urodzi dziewczynkę! Pochwaliła się tą informacją na Instagramie i przy okazji pokazała fanom, jak wyglądał jej baby shower – elegancko i różowo! Na przyjęciu nie zabrakło przyjaciółek artystki, a także zespołu muzycznego, przepięknych dekoracji i morza kwiatów.

It’s a GIRL! Nie jestem w stanie opisać naszej radości na wieść, że czekamy na małą córeczkę – czytamy na Instagramie.

Marina i Wojtek świętują 8 rocznicę ślubu. Opublikowali wzruszający film

Agata Sieramska na baby shower Mariny Łuczenko

Wśród gości była także Agata Sieramska, dziewczyna Arkadiusza Milika. Panie rok temu nawiązały bliższą relację i jak widać, przerodziła się w przyjaźń, skoro została zaproszona nawet na baby shower. Wcześniej Marina miała dobry kontakt z Anną Lewandowską, ale ta relacja nieco się rozluźniła: już razem nie jeżdżą na wakacje, a nawet teraz nie pojawiła się na baby shower.

Marina na wakacjach z mężem w wyjątkowym miejscu: „Na zawsze pozostanie w naszych sercach”

Agata Sieramska jest influencerką fitness, ale też kocha modę. Każda jej stylizacja jest dobrana z gustem i trendami modowymi, a zarazem z zachowaniem klasy. Jej styl jest dość podobny do Mariny, obie lubią łączyć elegancje ze streetwearem.

Na baby shower ukochana Milika włożyła prostą długą sukienkę w kolorze kości słoniowej. Pięknie leżała na jej zgranej sylwetce! Do tego założyła perły od Chanel, które dodały niezwykłej elegancji.

Marina dała fanom do myślenia! Pokazała wielki ciążowy brzuszek i zadała im ważne pytanie