W każdą sobotę wspólnie z internetowym radiem PolskaStacja.pl przygotowujemy dla Was garść listę przebojów i nowych utworów. Czekamy na Wasze opinie – piszcie o swoich ulubionych wykonawcach, dzielcie się spostrzeżeniami na temat zamieszczanych u nas piosenek.

Dziś w grupie nowych utworów pojawiają się dwie piosenki, których wykonawców przedstawimy Wam bliżej. Pierwszy z nich to Edward Maya (właściwie nazywa się Eduard Adrian Ilie) i pochodzi z Rumunii. Urodził się w 1986 roku, jest kompozytorem, producentem, performerem i oczywiście autorem piosenek. W ubiegłym roku udało się mu wypromować utwór Stereo Love (wideo znajdziecie niżej), który podbił nie tylko rodzinny kraj Edwarda, ale rozbrzmiewał w klubach niemal całego świata.

Teraz Maya proponuje nowy utwór – This Is My Life. W tym tygodniu piosenka znalazła się na 4. miejscu nowości PolskiejStacji.

I kolejna piosenka – to utwór pochodzącej z Singapuru, ale znanej także w innych rejonach, Sun aka Geisha. Jej nowa piosenka nosi tytuł Fancy Free (teledysk znajdziecie niżej).

A teraz pora na podsumowanie tygodnia – zobaczcie i posłuchajcie hitów królujących w sieci, sprawdźcie też, jakie jeszcze nowości pojawiły się na falach internetowej rozgłośni. Tabelkę z zestawieniem znajdziecie niżej.

Edward Maya

Sun