Edward Miszczak po 25 latach opuścił szeregi TVN i zasilił armię Polsatu. I choć wielu wydawało się, że nowy dyrektor programowy telewizji, założonej przez Zygmunta Solorza, będzie odnosił sukces za sukcesem, rzeczywistość okazała się mniej kolorowa. Wymiana Katarzyny Dowbor na Elżbietę Romanowską w formacie „Nasz nowy dom” czy produkcja „The Real Housewives: Żony Warszawy” oraz „Temptation Island Polska” to jedne z przykładów nietrafionych decyzji.

Córka Brada Pitta dissuje ojca. Rezygnuje z jego nazwiska

W pewnym momencie pojawiły się więc nawet doniesienia, że 68-latek został odsunięty od podejmowania ważnych decyzji, dotyczących przyszłości stacji. Niemniej Polsat nie potwierdził tych plotek.

Edward Miszczak odpowiada cały czas za kwestie ramówkowe w Telewizji Polsat – przekonywał nawet rzecznik prasowy Polsatu, Tomasz Matwiejczuk.

Koniec zmian w Polsacie?! Edward Miszczak ODSUNIĘTY od władzy! „Traci wpływy”

Edward Miszczak przejdzie do TVP? Jest komentarz dziennikarza

A czy TVP odniesie się do kolejnych newsów z Edwardem Miszczakiem w roli głównej? Tym razem w sieci pisze się, że dziennikarz, po zmianie władzy, miałby przejść do Telewizji Polskiej i pełnić tam rolę dyrektora programowego. Media informują, że już od miesiąca nazwisko męża Anny Cieślak przewija się wśród potencjalnych kandydatów na to stanowisko. A jak do tych doniesień odnosi się sam zainteresowany?

To wszystko ploty — przyznał „Faktowi” Edward Miszczak.

Agnieszka Kaczorowska miała wypadek na scenie! Mówi o ogromnym bólu

Anna Cieślak, Edward Miszczak, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Edward Miszczak

Edward Miszczak, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Edward Miszczak

Edward Miszczak, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA