Allan Krupa zaliczył swój muzyczny debiut, gdy na „Sylwestrze Marzeń” TVP wystąpił razem z mamą Edytą Górniak. Był to również moment,by pochwalić się nową partnerką – Angeliką, która wspierała go podczas eventu. Ich pierwsze wspólne fotki pojawiły się w mediach społecznościowych już latem 2022 roku, jednak wówczas Allan nie chciał zdradzić tożsamości swojej wybranki. Dziś wiadomo, że 19-letnia Angelika aktywnie działa na TikToku, gdzie udało jej się zebrać 32 tysiące obserwatorów. Od niedawna zakochani chętnie dzielą się też wspólnymi zdjęciami w social mediach.

Kilka dni temu Allan udzielił wywiadu serwisowi Jastrząb Post, w którym zdradził jak wyglądają jego plany na przyszłość względem swojego związku. Syn Edyty Górniak przyznał, że choć na razie nie chce straszyć swojej dziewczyny poważnymi deklaracjami, ma już plan na wymarzoną ceremonię ślubną, która miałaby się odbyć w Dubaju:

Jak będę miał wystarczająco pieniędzy, żeby zrobić ten ślub na dachu Burdż Chalifa (chodzi o wieżowiec w Dubaju – przyp. red. Jastrząb Post). To myślę, że tak (jestem gotów na ślub – przyp. red.). Nawet jak bym wygrał dzisiaj w Lotto, to bardzo chętnie – wyjaśnił, po czym dodał: Każdy chłop chce zrobić coś spektakularnego, co nie? (…) Jak to miałoby się już wydarzyć, to powinno to być niesamowite i zapadłoby nam w pamięć do końca życia.

Allan Krupa ma już ślubne plany. Zdradził jak chciałby to zrobić. NA BOGATO!

Edyta Górniak odradza Allanowi branie ślubu

Teraz ślubne plany syna skomentowała Edyta Górniak, która ma już bogaty wachlarz doświadczeń damsko-męskich. Choć piosenkarka chce dla swojego syna jak najlepiej, nie pała entuzjazmem w kwestii jego ślubnych planów:

Jeśli Allan będzie szczęśliwy, to ja także będę szczęśliwa. Ale ślub bym mu odradzała, bo to tylko ładnie brzmi, gorzej się nosi – wyznała w rozmowie z Super Expressem.

Następnie gwiazda podkreśliła, że w miłości nie liczy się papier ani „kontrakt własności” a szczęście partnerów:

Ludzie powinni być przy sobie dlatego, że są razem szczęśliwi. Nie dlatego, że mają zawarty kontrakt własności.

Na koniec, nawiązując do własnych gorzkich doświadczeń skwitowała:

Poza tym śluby są drogie, a rozwody jeszcze droższe.

Myślicie, że Allan weźmie sobie do serca mamine rady?

Edyta Górniak nie szuka już miłości? „Kiedy jestem bez mężczyzny, jestem najbardziej ZBALANSOWANA”

pasekkozak

Edyta Górniak tłumaczy dlaczego nie chce mieć domu na własność: „Żyję trochę jak Elon Musk”

scena z: Edyta Górniak, Allan Krupa, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Allan Krupa, Edyta Górniak, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Allan Krupa, Edyta Górniak, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Edyta Górniak, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA